Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bedirhan Benek Antep Ellerine de Ware

Bedirhan Benek Antep Ellerine de Ware

Şarkılarıyla rekor kıran meşhur ses sanatçısı Bedirhan Benek ilk kez kendi şirketini kurdu kendi prodüksiyonun Antep ellerine de ware şarkısını yapmış oldu.

Ünlü ses sanatçısı Bedirhan Benek 1996 ta ilk albümünü çıkardı.100 şarkı 35 klip sahibi Bedirhan Benek önceki yıllardada Çetleş yavrum çetleş şarkısıyla Oyuncu Oya Başar ve Ali Sunal’ın beyaz perde filminde yer almıştı.

Antep ellerine De ware şarkısı yoğun alaka görüyor.

Profesyonel olarak Müzik yaşamına devam eden ses sanatçımız Bedirhan Benek bu aralar Fransa’da sahne aldığını festivallerede katılacağını söyleyen meşhur ses sanatçısı Bedirhan Benek Müzik yardımıyla de dünyayı gezmiş.

Ünlü adlardan Sezen Aksu Yıldız Tilbe türkü yü fazlaca sevdiğini belirtiyor .

Sezen Aksu Yıldız Tilbe ile düet yapmak isteyen ses sanatçısı Bedirhan Benek “bugüne dek ne istediysem sevenlerim dinleyenlerim izleyenlerim yardımıyla destekleriyle oldu oldukça istediğim düetleriminde gerçekleşeceğine inanıyorum” dedi .

Antep ellerine De ware

Ses sanatçısı Bedirhan Beneğin kendi prodüksüyonunda gerçekleştirdigi Antep ellerine şarkısıda yoğun alaka görüyor.Tüm dijital platformda yayınlanan şarkısı şimdiden üstün dereceli seviyeye ulaştı.
İlk kere müzik öğretmeni tarafınca keşfedilen ünlü Ses sanatçısı Bedirhan Benek kendi prodüksüyonuna bütün sanatçı dostlarını bekliyor.
Bedirhan Benek gün geçtikçe büyük başarılara imza atmaya devam ediyor.
Söz Bestekar olan Bedirhan Benek “azmin elinden hicbirsey kurtulmaz” diyor.

Son olarak ünlü ses sanatçısı Bedirhan Benek gençlere önerim “müziği canınız kanınız gibi sevin damarlarınızda dolaşsın içinize işlesin sevinçli olmanın yoludur müzik insanı hayata bağlar “diyor

Rüzgar Büyüktankaya

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.