Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

KATFA-DER ilimizi tanıyoruz programı kapsamında düzenledikleri gezilerle yaşadıkları kenti yakından tanımaya başladılar.

KATFA-DER ilimizi tanıyoruz programı kapsamında düzenledikleri gezilerle yaşadıkları kenti yakından tanımaya başladılar.

Uluslararası kadın ve toplumsal Gelişim Derneği, ilimizi tanıyoruz programı kapsamında kadınları köy ve ilçeler ile buluşturuyor.

Yaptıkları program hakkında bilgi veren Anıl,

Güncel hayatın koşuşturması içerisinde günlük güzergahları dışında, yakın ilçe ve köyleri dahi tanıyamayan kadınlar yaşadıkları kent hakkında yeterli bilgi ve deneyime sahip değiller. Bunun için biz de bir misyon yüklenelim, kadınlarımızı köylerimizle ve ilçelerimizle buluşturalım istedik.

Bu bağlamda programımıza katılmak isteyen tüm kadınlarla birlikte şehrimizi yakından tanımaya basladık.

Proje kapsamında ilk ziyaretimizi, Yalova için bir katmanı değer sağlayacağına inandığımız Kirazlı aronya bungalov evlerine ve kirazlı’ya yaptık.

Tesisin sahibiplerinden Murat bey’in mekanı bize tanıtımı için teşekkür ederiz Yalova için farkındalık katacak bir proje olduğuna inanıyoruz.

Tesisin ziyaretinden sonra köyü tanıma fırsatı bulduk.

Ardından Çiftlikköy gezimizi yaparak programı bitirdik.

Fırsat buldukça ilimizi yakından tanımaya devam edeceğiz.

Nurten Anıl,

Kenti tanıma programı dışında 15 günde bir yaptıkları kapasitemizi arttırıyoruz programlarına da devam ettiklerini belirtti.

Ayrıca oldukça ses getirecek projelerle çok yakın zamanda yine yalova’dan bahsettireceği dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.