Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

CUMHUR İTTİFAKI DEMEK BÜYÜK PROJELER DEMEK

3 hafta önce
142 kez okundu
CUMHUR İTTİFAKI DEMEK BÜYÜK PROJELER DEMEK

Kıymetli dost ve Arkadaşlarım:
31 Mart Yerel seçimlerinin öncelikle Ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum..
31 Mart seçimlerinde CHP+DEM=KENT UZLAŞISI,
adı altında Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu Cumhuriyet Halk Partisi maalesef PKK’nın siyasi kanadı DEM ile İstanbul başta olmak üzere büyük kentlerimizde ittifak kurarak Yerel Yönetimlerde söz sahibi olup gelecekte Ülke gündemini meşgul etmek istiyorlar.

PKK 40 yıldan bu yana 50 bin masum insanımızı maalesef katlederek, Anne babaları evlatsız, Evlatları Anne babasız bırakmak kaydı ile nice ocakları söndürdü. CHP’nin bunları bilmelerine rağmen DEM ile bu birliktelikleri neden.??
Düşündürücü değilmi.??

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki Akparti hükümeti Osmanlının hayal edip yapamadıklarını yaparak iktidarını 22 yıldan bu yana sürdürüyor, bu hizmetleri ile Ülkeyi yaşanılır hale getirerek, sosyal Devlet anlayışı ile Ülke insanımızın takdirlerini kazandılar, hizmetleri ile belleklere kazındılar. Nasılmı.?
Savunma Sanayimizde ki gelişmeleri bilmeyenimiz yoktur.
İha, siha, Hürkuş, hürjet, Kaan, Atak helikopterleri TCG Anadolu, füze sistemleri,
Akkuyu santrali, Barajlar, Hidroelektrik santralleri, Şehir hastaneleri, şehirlere modern stadyumlar, spor kompleksleri, limanlar, havaalanları, otobanlar, çevreyolları, metrolar, tramvaylar, Marmaray, hızlı trenler, km. lerce Tüneller, TOKİ konutları, Elektrikli aracımız Togg, İstanbul Yavuz Sultan Selim köprüsü, Çanakkale köprüsü daha sayamadığımız yüzlercesi hâl böyle olunca Ülkemizin hizmete doyduğunu, çok net şekilde görebiliyoruz.

BUNDAN BÖYLE;
2028 yılına kadar 4,5 yıl boyunca yapılacak olan Ekonomi, Enflasyon,hayat pahalılığı ve gelir dağılımındaki dengesizliğin giderilmesine ilişkin çok ciddi hamleler yapılacağının işaretlerini görüyoruz, göreceğiz de..

O NEDENLE;
Yerel Seçimlerde TÜRKİYE genelinde bütün Şehirlerimizde CUMHUR İTTİFAKI’na destek olunmasının ( Oy verilmesinin)
BU ÜLKENİN kalkınmışlığına katkı sunmak anlamına geleceğinden, BÜYÜK PROJELERİ gerçekleştirmek anlamınada gelecektir diyorum.

Saygı ve sevgi ile kalın..

Hüsnü Karabulut
Yozgatlı
Araştırmacı Yazar

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.