Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Alanya’da ‘Yeni Dünya Düzeni’ni anlatacak

Alanya’da ‘Yeni Dünya Düzeni’ni anlatacak

İTALİK
Plandemi Büyük Buluşma Platformu Kurucusu, gazeteci yazar Ali Osman Önder, 6 Ağustos Pazar günü Alanya’da bir konferans verecek

KÜRESEL güçler ve Dünya Sağlık Örgütü’nün planlarını çarpıcı iddialarla gündeme getiren
Plandemi Büyük Buluşma Platformu Kurucusu, gazeteci yazar Ali Osman Önder, ‘Şehir Buluşmaları’ kapsamında Alanya, Manavgat, Gazipaşa ve Gündoğmuş halkıyla buluşacak.
“Deccal’in yüzyılındayız. Biz dijitalin yüzyılına dijitalin yüzyılı demiyoruz. Deccal’in yüzyılı diyoruz” diyerek dikkatleri üzerine çeken Önder, 17 Kasım 2019’da Çin’de ortaya çıkan Covid-19 virüsünün, küresel sistemin ve büyük şirketlerin ortak hareketle kurmak istediği yeni dünya düzeninin bir parçası olduğunu iddia etmişti.
Önder, Alanya halkı ile 6 Ağustos Pazar günü saat 14.00’de Alanya Kültür Merkezi’nde bir araya gelecek. Önder, konferansında küresel güçlerin nakitsiz toplum, cinsiyetsiz toplum ve mülkiyetsiz toplum yaratma amaçları, Paris İklim Anlaşması, karbon ayak izi, dijital para sistemi, sosyal puanlama sistemi, sosyal vatandaşlık sistemi gibi planların detayları ve olabilecek sonuçları hakkında iddialarını aktaracak.
Önder’in ücretsiz konferansına tüm Alanya halkı davet edildi. (Mazlume GÖKTAŞ)

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.