Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Akdeniz Üniversitesi Öğrencileri TBMM’de

2 sene önce
215 kez okundu
Akdeniz Üniversitesi Öğrencileri TBMM’de

Akdeniz Üniversitesi Yaratıcı Düşünme Topluluğu, Antalya Van-Der Başkanı Murat Yaşar Müncester ve yönetim kurulu ile TBMM’yi ziyaret etti.

Antalya Vanlılar Dernek Başkanı Murat Yaşar Müncester ve yönetimi gençleri siyasetin önde gelen isimleriyle buluşturarak anlamlı bir gün yaşamasını sağladı. Gençlere fikir alışverişi yapma imkanı sağlanan gezide Antalya Van-Der, üniversite gençleriyle Ankara’ya gezi düzenledi. Gezi de Türkiye Büyük Millet Meclisi ziyaret edildi. TBMM gezisinin ardından Antalya Van-Der yönetim kurulu ve öğrenciler Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

“Millet Vekilinden Paylaşım”

Ziyaretin ardından Milletvekili Rafet Zeybek sosyal medyada yaptığı paylaşımda, “Antalya Van-Der Başkanı Murat Yaşar Müncester ve yönetim kurulu ile birlikte Ankara’ya gelen Akdeniz Üniversitesi Yaratıcı Düşünme Topluluğuna mensup öğrencilerimizi TBMM ve CHP grup toplantısında misafir ettik. Sonrasında Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret ettik. Ziyaretlerinden dolayı Antalya Van-Der Başkanımıza, yöneticilerine ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.” diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.