Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ADAY ADAYI AKÇOCUK: “AÇIK ARA KAZANACAĞIZ”

4 gün önce
8 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

AK Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı olan Mali Müşavir Mustafa Akçocuk, Alanya basını ile kahvaltıda bir araya gelerek amacını ve hedeflerini söyledi.
Konuşmasına 6 Şubat 2023 Pazartesi günü 11 ilin etkilendiği zelzele ve arkasından yaşanan sel felaketinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acele şifalar dileyerek başlayan Akçocuk, yaşanan zelzele felaketini yüz yılın felaketi olarak vasıflandırdı. Devletin yaraları sarmak için bütün imkanlarıyla seferber bulunduğunu vurgulayan Akçocuk, depremde evini kaybeden tüm depremzedelere devletin en kısa müddette evlerini yaparak teslim edeceğini söylemiş oldu.
Yörük bir ailenin evladı olarak Gazipaşa’da dünyaya geldiğini vurgulayan Akçocuk. 20 senedir mali müşavir olarak iş yaşamının ve siyasetin içinde yer aldığını söylemiş oldu. Edindiği tecrübeyi ülkesine hizmet etmek için kullanmak istediğini belirten Milletvekili Aday Adayı Akçocuk, neden mebus olmak istediğini söyledi.
“BU SEÇİM BAŞKA BİR SEÇİM”
Dünyanın zor bir süreçten geçtiğini sadece Türkiye’nin oldukca oldukca daha zor bir süreçten geçtiğini dile getiren Akçocuk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Türkiye Yüzyılı” olarak nitelediği bir dönemde siyasette aktif görev almak istediğini belirtti. Türkiye’nin, etrafını kuşatan şer odaklarına karşı tam istiklal mücadelesi verdiğini vurgulayan Akçocuk, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 20 yılda fazlaca önemli adımlar atıldı. Türkiye pekçok alanda hayal dahi edilemeyecek bir noktaya ulaştı. Her alanda bağımsız bir Türkiye için aşılması gereken en mühim eşiğin önümüzdeki 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle bu seçim başka bir seçim. Cumhurbaşkanımızın yedi düvele karşı mücadele verdiği bir dönemde biz de bu kutsal mücadeleye görev alarak omuz vermek istiyoruz. Parti büyüklerimizin oluru, halkımızın teveccühü ile göreve geldiğimiz taktirde var gücümüzle bu kutlu dava ve memleketimiz için çalışacağıma huzurunuzda laf veriyorum” dedi.
“ANKARA’YA ÇANTAMIZ DOLU GİDECEĞİZ”
AK Parti içinde etken bir vazife almamasına karşın her zaman bir vatansever olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yolunda siyasi çalışmaların içerisinde yer aldığını belirten Akçocuk, “İş ve siyaset yaşamının içinde geçirdiğim sürede devamlı olarak notlar aldım. Sahada, her meslek grubunun temsilcileriyle görüştük ve bizlere iletilen talepleri aldık. İstek ve taleplerin karşılanması noktasında, uzman çalışma arkadaşlarımızla beraber çözüm önerilerimizi hazırladık. Allah nasip eder de Ankara’ya gidersek çantamız dolu dolu gideceğiz ve hemen işe koyulacağız” diye konuştu.
“AÇIK ARA KAZANACAĞIZ”
Cumhur İttifakı’nın açık ara tarzı kazanacağını da laflarına ekleyen Akçocuk, “Yaşadığımız, yüzyılın zelzele felaketinin Türkiye ekonomisine maliyetinin 2 trilyon TL olduğu belirtildi. Bu sayı Türkiye bütçesinin ortalama yarısına tekâmül ediyor. Tamamlanmayı bekleyen yüzbinlerce mesken var. Kanayan bir yara olan EYT’nin devlete yıllık maliyeti ise yaklaşık 200 milyar TL. Sınırımızda ülkemizin bekasını tehdit eden terör örgütleri ve bunun destekçileri cirit atarken, dünyanın dengesini bozan Rusya-Ukranya savaşı devam ederken ve 20 yılda yapılan sayısız hizmet varken, aziz Türk Milleti’nin maceraya girmeyeceğini ve Cumhur İttifakı’na bir kere daha görev vereceğine yürekten inanıyorum. Türkiye Yüzyılı şimdiden milletimize, ümmetimize ve bütün dünya mazlumlarına hayırlı uğurlu olsun. Türkiye için Yarın Değil Hemen Şimdi” gibi konuştu.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1906 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.