Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

UMKE“de görevli Dr. Hatice Duçem yürekleri dağladı Kocasından sonra ikinci ağıt depremzedelere

3 hafta önce
31 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Kocasından sonra ikinci ağıt depremzedelere

UMKE“de görevli Dr. Hatice Duçem yürekleri dağladıDr. Hatice Duçem depremin yaşandığı ilk gün UMKE görevlisi olarak Adıyaman‘a gider. Adıyaman’ın acı yamana dönüştüğünü gören Dr. Hatice Duçem UMKE ekibi ile sağlık çadırından gelen göçük altındaki yaralılara acil hizmet vermeye başlar.

Bazen de yıkılmış binalardan enkaz altından çıkartılan acil müdahale ihtiyaç duyan depremzedelere şifa olmaya gayret eder, İşte tam da bu sırada bir ailenin yaşadığı drama şahitlik eden Dr. Hatice Duçem çok duygulanarak depremzedelere bir ağıt yakar ve yıllar öncesinde de yamaç paraşüt“ünde eşini kaybeden yaşadığı derin üzüntüden sonra  Dr. Hatice Duçem ikinci ağıtı gözyaşları içerisinde akşam dinlendi AFET çadırında mumu ışığında dizilere döker ve aynı zamanda da
Dr. Hatice Duçem 25 yıllık söz yazarı ve müzisyendir 200 üzerinde besteye sahip olan Dr. Hatice Duçem Gazeteci Ufuk Buluta şu açıklamalarda bulunur ( Öyle duygu yüklü bir gün yaşadım ve öylesine derin üzüntülere tanık oldum ki gece yarısı malum bildiğiniz gibi bölgede elektrik yoktur ben de afet bölgesinde çadırda dinlenirken bir mum ışığında gündüz arama kurtarma ekibi ile yaşadığım ve tanıklık ettiğim depremzedenin acı feryatları yüreğimi dağladı hıçkırarak ağlamaya başladım ve yıllar öncesinde yamaç paraşüt“ünde kaybettiğim eşim  aklıma gelerek duygularımı kontrol edemedim yüreğimden bu sözler akarak söylemeye başladım ve besteledim Adıyaman’ın acı yamana dönüşmesine tanık olmamdan dolayı ömrüm boyunca burada yaşadıklarımı unutmayacağım dedi.)

Haber Aydın ÖZGÜN

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1906 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.