Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Şehitkamil Kongre Merkezinde Kutlandı.

2 ay önce
8 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

3 Aralık Dünya Engelliler Günü” kapsamında Şehitkamil Kongre Merkezi’nde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinesinde kutlama programı düzenlendi.

Celed Uşaklar Tiyatro Okulu destekleriyle Oğuzeli Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalanlar tarafından hazırlanan gösteri eşliğinde yapılan programa Vali Davut Gül, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Yıldırım, Celed Uşaklar Tiyatro Okulu Kurucusu Orhan Uslu, tiyatro oyuncuları, daire müdürleri, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Düzenlenen programda konuşan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Yıldırım, engelli engelsiz fark etmeksizin herkesin saygıya ve dünyada olma hakkı olduğuna dikkat çekti. Yıldırım, “İnsan yeryüzünün efendisidir. İşte bu sebeple engelli engelsiz herkes bir birey olarak saygıyı ve dünyada olmayı hak ediyor. Ayrıca Oğuzeli Engelsiz Yaşam Ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan arkadaşlarımıza bu tiyatro gösterisini hazırlamalarında üç aydır emek veren, destek veren Orhan Uslu’ ya katkılarından dolayı da teşekkür ediyorum” dedi.

Şehitkamil Kongre Merkezi’nde engelli vatandaşların da katılımlarıyla gerçekleştirilen program, Engelsi Yaşam Merkezi’nde kalanlar tarafından sergilenen çeşitli gösteriler ile Orhan Uslu ve diğer jüri üyelerinin katıldığı ve renkli görüntülere sahne olan yetenek yarışmasıyla devam etti.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1611 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.