Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

3 gün önce
16 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Başta ilk öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün olmak üzere tüm öğretmenlerimizin bu özel günü günü kutlu olsun .

       Her yerde öğretmenler günü kutlanırken Dilaver Cebeci ilkokulu okul öncesi öğrenci velileri öğretmenleri Başak Yükselin ufak bir organizasyonla Üsküdar Nev çarşıda öğretmenlerinin özel gününü kutladılar.
     Öğretmenler günü 24 Kasım
       Öğretmen Başak Yüksel e öğretmen olmak ne demek diye sorduğumuzda işte cevap ;
            Öğretmen olmak bir başkalık ayrıcalıktı öğretmen olmak bir binanın yapı taşlarını dizmekti öğretmen olmak sevmek sevgini paylaşmaktı öğrencinin her öğrendiği bilgide sevinmekti sevmekti daha çok öğretmek isteğiydi öğretmen olmak ilk öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün bize açtığı yoldu öğretmen olmak  fedakarlıktı öğretmen olmak evini unutup insan yetiştirmekti öğretmen olmak birbir ilgilenmekti öğrencisiyle öğretmen olmak başka birseydi.Ögretmen olmak duygulara kelimelere sığmıyordu bazen öğretmen olmak üzülmekti ağlamaktı merak etmekti okula gelmeyen öğrencisini birbir sormaktı  mutlu etmekti neşelendirmek okulu sevdirmekti öğretmen olmak günlerce çalışmaktı bayramlara hazırlanmaktı o coşkuyu o sevinci mutluluğu birlikte yaşamaktı  birlikte herşeyin daha güzel olduğunu ifade eden Başak Yüksel in ve tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.
 Öğretmenler günü kutlu olsun
“Bana bir harf öğretenin bin yıl kölesi olurum”
Ne kadar zarif ne kadar hassas ne kadar yüceydi.Eli öpülesi öğretmenlerimize ne yapsak ne alsak azdır.
   Öğretmenlerimiz sayesinde okuduğumuz sıralardan geçtik onların sayesinde birçok şey öğrendik aldığımız sonsuz sevgiye bize açılan kucağa gülerek isteyerek heyecanla koştuk.
    İlk öğretmeninin annesi olduğunu söyleyen Başak öğretmen “öğrencilerimi herşeyden önde tutarım” diyor .”Bazen birçok şeyi unutmak durumundayım lakin okulumu ögrencilerimi unutma ihtimalim hiç olmadı “diyor.
      Ayrı ayrı tüm öğrencileriyle yakından ilgilenen Başak Yüksel iki  ikiz çocuk annesi olduğunu da ifade ediyor .Her öğrencinin çok özel olduğunu belirten öğretmenimiz  Başak Yüksel  öğretmenler gününde duygularınıda dile getirdi.
   Öğretmenler günü 24 Kasım
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ün Türk halkına hediyesidir .
         Başak öğretmen 18 yıllık öğretmen hayatında ilk defa dışarda bir kutlama gerçekleştirdiğini bu özel günü dışarda kutladığını ifade ederken velilerimiz öğretmenimiz Başak Yüksel i dışarda ufak bir organizasyonla ağırlamaktan gurur duydu.
Başak Yüksel in öğrencilerine yakın ilgisi tüm veliyi memnun ederken birlik beraberlik içinde birçok şeyin basarilacagini göstermiş olan veliler tüm velilere örnek bir durum sergilediler.
Birinin sorunu diğerinin sorunu olan veli grubuda örnek birliktelik sergiliyor.
    İlk öğretmeni annesi olan Başak Yüksel in annesinden duyduğu öğrendiği birçok şeyinde yaşamında öğretmenlik hayatında kendisine ders olduğunuda belirtiyor.Akılda kalan her cümlenin yada anlatılan hikayenin bir anlamı önemi değeri olduğunuda belirtiyor .
        Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü Türkiye’de her yerde kutlandı.
     Öğretmenler gününüz kutlu olsun
KAYANAK:

Rüzgar Büyüktankaya

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1053 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.