Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

2 AYRI CİNAYET 2 AYRI ÖĞRETMEN SİLAH İLE KATLEDİLDİ.

2 ay önce
200 kez okundu
2 AYRI CİNAYET 2 AYRI ÖĞRETMEN SİLAH İLE KATLEDİLDİ.

Samsun’da boşanma aşamasındaki ingilizce öğretmeni Saadet Çay (43) 19 suç kaydı olan eşi Adem Çay (48) tarafından silah ile katledildi. 2 çocuk annesiz kaldı.

Daha bu olayı sindiremezken ardından

İstanbul özel Eyüpsultan Final Akademi Anadolu Lisesinde meydana gelen; Yabancı uyruklu (17) öğrenci Liseden atılmasından sorumlu tuttugu okul müdürü İbrahim Oktugan’ı 5 el ateş ederek katletti.

Bugün 2 öğretmen öldürüldü. Hemde biri öğrencisi tarafından okulda öldürüldü..

Bu olayda akıllara şu soru geliyor !!! Katil öğrencinin ifadesinde 10 bin TL ye silahı aldım demesi ? Nerden nasıl bu kadar kolay silah alınabiliniyor ??
Ve o silah ile okula nasıl girebiliyor ??

Kamera görüntülerini izledim elini kolunu sallayarak girdiği gibi öylede cıktı o anda kapının önünde bir kaç öğrenci vardı. Kaçarken korkudan etrafa ateş ederek cıksaydı daha çok kötü sonuçlarda olabilirdi.

Okul güvenlik girişler artırılmalı daha öncesinde buna benzer vakalar 23 Mart 2023 tarihinde ABD’de okul saldırısı: 3’ü çocuk 6 kişi hayatını kaybetmişti.

AVM ‘lerde olduğu gibi Okul Hastane Gibi Kalabalık Olan Yerlere x ray cihazı mecburi tutulması gerektiğini düşünüyorum.

Öğretmenlerin öldürüldüğünden kısa dönem öncede öğretmenlerın okulda şiddet dayak yediği durumlara şahit olduğumuz bu dönemlerde bu gibi durumların bir daha yaşanmamasını diliyoruz ve buna sebep olanları şiddetle kınıyor ağır cezalarla cezalarını çekmesini istiyoruz

Yasemin Tiryaki Acar
UGK Bursa Kadın Kolları
İl Başkanı

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.