Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama mesajı

1 sene önce
55 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

19 Mayıs, Türk tarihinin en önemli günlerinden biridir. Kurtuluş Savaşı’nın başlangıcı olan bu gün, ülkemiz için bağımsızlık yolunda atılmış en önemli adımlardan biridir. Atatürk’ün gençlere armağan ettiği bu gün, gençlerimizin ülkemize ve bağımsızlığımıza sahip çıkmaları için büyük bir fırsattır.

Bağımsızlığımızı kazanmak için verilen mücadeleyi, özgür yaşama kararlılığını ve vatan sevgisini tüm dünyaya ilan etmenin simgesidir. Bu mücadele sonucu kurulan Türkiye Cumhuriyeti, gençlerimize emanet edilmiştir. Bu nedenle, bizler genç nesillerimize daha iyi imkânlar sunarak ülkemizi daha da ileriye taşıyacaklarına olan inancımızı koruyoruz.

Gençlerimizin görevi, bağımsızlık meşalesini yakarak, ileri taşıyarak ve Türkiye’nin ekonomik, bilimsel ve teknolojik olarak daha da ilerlemesi için çalışmaktır. Bu yolda ilerleyen gençlerimiz, Türkiye’nin geleceğinde önemli bir rol oynayacaklardır.

Bugün, Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, vatanımız için canlarını veren aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum. Tüm halkımızın ve gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, ülkemizin her zaman güçlü ve bağımsız kalmasını diliyorum

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.