Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

BAŞKAN TUTUK, AK PARTİ’NİN 4. OLAĞANÜSTÜ BÜYÜK KONGRESİ’NE KATILARAK OY KULLANDI

BAŞKAN TUTUK, AK PARTİ’NİN 4. OLAĞANÜSTÜ BÜYÜK KONGRESİ’NE KATILARAK OY KULLANDI

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirilen AK Parti’nin 4’üncü Olağanüstü Büyük Kongresi’ne katıldı. Başkan Tutuk, seçilmiş delegeler için oluşturulan 40 No’lu sandıkta oy kullandı.

AK Parti’nin Ankara Spor Salonu’nda düzenlenen 4. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde tek listeyle yapılan seçimde genel başkan ve parti kurulları seçimi yapıldı. Büyük kongrede Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk da yer alarak oy kullandı.

Kongrede Yalova heyeti içerisinde Başkan Mustafa Tutuk’un yanı sıra AK Parti İl Başkanı Umut Güçlü, Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ile Meliha Akyol, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ile AK Parti eski İl Başkanı Muğlim Bağatar da yer aldı.

Kongrede seçilmiş delegeler için oluşturulan 40 No’lu sandıkta oyunu kullanan Başkan Mustafa Tutuk, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrif ve hitaplarıyla AK Parti 4. Olağanüstü Büyük Kongremizi coşkulu ve yoğun bir katılımla gerçekleştirdik” dedi.

Merkez Karar Yönetim Kurulu’na (MKYK) seçilen Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş’ü de tebrik eden Başkan Tutuk, “AK Parti’mizin 4. Olağanüstü Büyük Kongresinde oyumuzu kullandık. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ile MKYK üyeliğine seçilen Yalova Milletvekilimiz Ahmet Büyükgümüş’e hayırlı uğurlu olsun.

Türkiye Yüzyılı için hep yeni, hep ileri” açıklamasında bulundu.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.