Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Zafer Partisi Bursa’dan Ankara Çıkarması

1 sene önce
98 kez okundu
Zafer Partisi Bursa’dan Ankara Çıkarması

Zafer Bursa’dan Ankara Çıkartması! Zafer Partisi GİK’e Bursa Damgası!

 

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, partisinin 1. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde “Erdoğan’ın seçimi kazanmak için bugüne dek bir milyon 500 bin sığınmacıya vatandaşlık verdiğini” iddiası gündeme bomba etkisi yarattı! Zafer Partisi Bursa İl Başkanlığı’nın 10 otobüs ve çok kalabalık bir heyetle katıldığı kongrenin ilk durağı Anıtkabir olurken,  Genel İdare Kurulu’na Bayram Kazancı, Mahmut Kara ve Nadir Özkardaş, Merkez Disiplin Kurulu yedek listesine de Hidayet Sevinç seçilerek Bursa fark yarattı.

GİK Üyesi Bayram Kazancı; “Partimiz kısa süre içinde kurulmasına rağmen bizden 4-5 sene önce kurulan partilerden daha sağlam politikalarla milletimizin gönlünde teveccüh etmişiz. Genel Başkanımız sayın Prof. Dr. Ümit Özdağ; Cumhurbaşkanlığı için aday ismini açıkladığında “olurmu öyle şey” diyen siyasi partilerin sayın liderleri şimdi kamuoyuna sayın Mansur Yavaş’ın isminin ne kadar doğru bir tercih olduğunu ifade ediyor. Bu bile Zafer Partisi’nin kısa vadeli bir siyasi oluşum olmadığının açık göstergesidir.” dedi.

GİK Üyesi Mahmut Kara; “Zafer Partisi’nin sığınmacılar konusundaki hassasiyetleri ilk günlerde milletimiz tarafından tam olarak tam anlaşılamasa bile bugün geldiğimiz noktada vatandaşlarımızın gördüğü gerçek bile bize yeter! 13 milyon kaçak sığınmacı geldi. Geçici koruma altındaki Suriyeli sayısı 6 milyon 707 bin, uluslararası koruma altında 570 bin, ikamet izni olanların sayısı 2 milyon 600 bin, vatandaşlık alan Suriyeli sayısı bir buçuk milyon, vatandaşlık alan diğer milletler sayısı 250 bin, kaçak Afgan sayısı bir milyon 750 bin. Toplam 11 milyon 482 bin ediyor. Bunların içerisinde Afrika’dan gelenler yok! Bursa’da sığınmacı sayısının biz 500 bine dayandığını biliyoruz. Sığınmacılar gidecek huzur gelecek!” dedi.

GİK Üyesi Nadir Özkardaş; “6’lı Masa diye birşey tutturmuşlar, bizce Sarı Muhalefet! Muhalefet isen, gurubun varsa TBMM’de gücünü göstereceksin, öyle saf saf birilerin ışıltılı gözlerle bakmasını beklemeyeceksin! Zafer gelecek tüm dertler bitecek! “dedi.

İl Başkanı Adem Şimşek; “Milletimizin huzuru ve ebedi varlığı için çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda kongremizi gerçekleştirdik. Bursa’da izlediğimiz siyasetle güzel bir iz bıraktığımıza inanıyoruz. Sarayın anketçilerinde bizle oyumuz yüzde 3’leri, 6’lı Masa’nın anketlerinde yüzde 4’ü buluyorsak Zafer Partisi önüne koyulan tüm engellemelere rağmen barajları yıkmış demektir. İlk sandıkta milletimize fakirliği layık gören zihniyet ile hesaplaşacağız!” dedi.

Kaynak Ahmet Bayer

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.