Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Zafer Partisi Bandırma’da Sancakbeyi “Murat Burcu” oldu.

2 sene önce
380 kez okundu
Zafer Partisi Bandırma’da Sancakbeyi “Murat Burcu” oldu.

Zafer Partisi Bandırma Kurucu İlçe Başkanlığına Murat Burcu getirildi.

 

Zafer Partisi Bandırma kurucu ilçe Başkanlığına Murat Burcu getirildi. Burcu, Yönetim Kurulu üyelikleri için çalışmalarına başladı.

 

MURAT BURCU KİMDİR

Zafer Partisi Bandırma İlçe Başkanlığına getirilen Murat Burcu, 1984 yılında, Bandırma’da doğdu. Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Elektrik Bölümü’nden mezun oldu.

Siyasete Milliyetçi Hareket Partisi’nde(MHP) başlayıp, “Ülkü Ocakları” çatısı altında da bulunan Burcu, ardından kısa bir süre, Ali Karaaslan’ın başkanlığındaki Genç Parti Bandırma İlçe Yönetim Kurulunda, ARGE Başkanı olarak görev yaptı.

 

DEDESİ ESKİ MİLLETVEKİLİ

Zafer Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı görevine getirilen Murat Burcu, dedesi Osman Niyazi Burcu’nun, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde(TBMM) 7 dönem Karesi ve Balıkesir milletvekili olarak görev yaptığını belirtti. Ailesi Gönenli olup, halen Bandırma’daki bir holdingin bünyesindeki özel kuruluşta çalışan evli ve bir kız çocuğu babası Burcu, şunları söyledi:

 

“Partimizin Balıkesir İl Başkanı Suat Aydın ile bir araya geldik. Bana Bandırma İlçe Başkanlığı görevini verdi. Halen yönetim kurulu oluşturmak için çalışmalarımı sürdürüyorum. Amacım, Genel Başkanımız Ümit Özdağ’ın liderliğindeki partimizi Bandırma’da zirveye taşımaktır. Yönetim kurulunu oluşturduktan sonra kamuoyuna açıklama yapacağım’ dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.