Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YÜRÜYEN KÖŞK TURNUVASINA 300 SPORCU KATILACAK

2 ay önce
12 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Bu yıl 5. si düzenlenecek olan Uluslararası Yürüyen Köşk Satranç Turnuvası, 18-19 Şubat tarihleri arasında yapılacak.

Geçtiğimiz yıl dördüncüsü düzenlenen ve yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen turnuvanın bu yılki protokol imzaları Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yalova Belediyespor Kulübü Başkanı İsmail Kaya, Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilcisi Yardımcısı Abdurrahman Baltacı ve Terma City Otel Genel Müdürü Orhan Arslan arasında imzalandı.

Başlangıç Hamlesini Tutuk Yapacak

18-19 Şubat tarihinde Yürüyen Köşk Satranç Turnuvasının başlangıç hamlesi Başkan Vekili Tutuk tarafından yapılacak ve devamında ise Terma City Otelde devam edecek. Cumartesi ve Pazar günü sürecek turnuvaya yaklaşık 300 sporcunun katılması bekleniyor.

Kayıtlar İnternet Üzerinden Yapılabilecek

Turnuvaya sporcu kayıtları Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilciliği internet sitesi üzerinden alınacak. Turnuva kayıtları A kategorisi, B kategorisi, C Kategorisi ile 12 yaş ve altı, 8 yaş ve altı kategorileri olmak üzere her kategoriden 64 sporcu ile sınırlandırıldı. Turnuva ile ilgili duyuru, sonuçlar www.yalova.tsf.org.tr adresinden yayınlanacak.

Şehrimizin Tanıtımına Büyük Katkı Sağlayacak

İmzalanan protokol sonrasında bir açıklama yapan Tutuk; “Bu yıl 5. si düzenlenecek olan Uluslararası Yürüyen Köşk Satranç Turnuvasına 300 sporcu ve ailelerini de göz önünde bulundurursak 800’e yakın kişiyi şehrimizde misafir edeceğiz. Gerçekleştirilecek olan bu organizasyonla paydaşlarımızla birlikte şehrimizin tanıtımına hem katkı sağlamış hem de Ata’mızın mirası Yürüyen Köşk’ün adının verildiği turnuvada bu tarihi mekânın adını bir kez daha duyurmuş olacağız” dedi.

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1913 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.