Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yeşil Kasaba ” Sesimi Duyan Varmı ” şarkılarının gelirini depremzedelere bağışlayacak!

1 ay önce
12 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Türkiye’nin yüreğinde derin yaralar açan, son yüzyılın en büyük deprem felaketinin yaşandığı bu günlerde tüm Türkiye tek yürek oldu. Yeşil Kasaba’da Depremzede vatandaşlarımıza destek olmak amacı ile ” Sesimi Duyan Varmı ” şarkılarını yayınladı.

MERKEZ ÜSSÜ KAHRAMANMARAŞ OLAN BÜYÜK DEPREMDE FELAKETİ YAŞAYAN DEPREMZEDE VATANDAŞLAR İÇİN YARDIM AMACIYLA YAZILMIŞ İLK VE TEK ŞARKI!

Yeşil Kasaba en son çalışması “Sesimi Duyan Varmı ” isimli şarkısının tüm gelirini depremzedelere bağışlayacak.Yeşil Kasaba bu sosyal sorumluluk projesi ile şimdiden bir çok kesimin takdirini kazanmış durumda oldu. Merkez üssü Kahramanmaraş olan büyük Depremde felaketi yaşayan Depremzede vatandaşlar için yardım amacıyla yazılmış ilk ve tek şarkı olma özelliğini de taşıyor.Yeşil Kasaba’dan M.Selçuk Katıoğlu “Gaziantep’li olarak çok üzgünüm Kocaeli’de yaşıyorum ama depremi Antep’li hemşerilerim ile beraber hissettim.Yaşanan olaylardan dolayı derin üzüntü duyuyorum” derken Mor Narpın’da ” Yaptığımız bu projeden gelecek gelirin tamamını depremzedelere yardım yaparak kullanacağız.Depremzedelerin ihtiyaçlarının bir kısmını karşılamaya çalışacağız.Devletimize katkıda bulunmak için çalışmaya devam edeceğiz ” diyerek açıklamalarını bitirdiler.

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1914 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.