Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YENİ YIL KARARLARINIZ KİŞİLİĞİNİZLE ÖRTÜŞÜYOR MU?

10 ay önce
37 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yeni yıl arifesinde yeni listeler yapar yeni kararlar alır, yeni hedefler koyarız… Ama yeni yıla girdikten sonra aslında hayatımızda bir şeylerin değişmediğini görürürüz. Belki de aldığımız kararlar bizim kişiliğimizle uyumlu değildir. Gelin bu yıl daha kökten bir çözümle yeni yıla girelim ve kendimizi tanıyarak 2023’e başlangıç yapalım. Ücretsiz olarak deneyimleyebileceğiniz bitest kişilik envanteri ile kendinizi yakından tanıyacak ve gerçekten çok şaşıracaksınız.

Birçoğumuz için yeni yıl, yeni umutlar, yeni beklentiler anlamına gelir. Yılbaşına günler kala listeler yaparız. Hayatımızı bütünüyle değiştirecek yeni hedefler koyarız. Üstelik çoğu zaman mottomuz bellidir: “Bu sefer her şey farklı olacak.” Oysa ocak ayının sonlarına doğru kendimize verdiğimiz çoğu sözü tutmamış olduğumuzu görürüz.
Kendimizi bu şekilde yüzüstü bırakmamızın altında çok temel bir kuralı göz ardı etmek yatar. Belki de kendimizi sandığımız kadar iyi tanımıyoruzdur. Büyük değişimler, küçük adımlarla ve nokta atış farkındalıklarla başlar. Kişinin hayatındaki en iyi farkındalığı ise
“Kendini İyi Tanımak”.
Gelin bu yıl gerçekten farklı olsun. Enneagram Kişilik Modelini temel alan ve Türk kültürüne uygun olarak bilimsel sentez çalışmaları yapılarak hazırlanan bitest’in Ücretsiz Kişilik Envanteri’ni uygulayarak yeni yılda kendinizi yakından tanımak adına önemli bir adım atın. bitest’i uygulamanızın ardından kişilik tipinize dair detaylı bir rapor elde edin. Raporu okuduğunuzda, aslında çok göz önünde olan fakat daha önce üzerine detaylı düşünmediğiniz birçok kişilik özelliğinizi keşfedeceksiniz. bitest’in de yardımıyla, yeni yılda yaşamınıza vermek istediğiniz yeni yönü daha gerçekçi ve güvenilir bir zemin üzerine kurun.

Testi uygulamak için: testapp.bitest.org/

bitest Size Nasıl Bir Rapor Sunar?

Ücretsiz olarak deneyimlenebilen bitest, sonrasında kişilere detaylı bir rapor sunuyor. Bu detaylı raporda Enneagram sistemine göre Kişilik Tipi Dağılım Grafiği, Kişiler Arası İlişkilerde Nasıl Bir Tutum Sergilediği, Davranış Değişim Haritası, Kişinin Güçlü ve Zayıf Yönleri, Gelişim Grafiği, Kişilik Tipi Kanat Özellikleri ve Kişiye Özel Gelişim Tavsiyeleri detaylı bir şekilde veriliyor. Kendini daha yakından tanımak ve kendinle yeniden yüzleşmek adına bitest ciddi bir çözüm ortağı.

bitest hakkında:

• Kişiliğin alt boyutlarını 9 ana kategoride ve yüzlerce karakter eğilimi ile birlikte ölçer.

• Ana ekol olarak psikoloji dünyasında önemli bir yeri olan ENNEAGRAM Kişilik Modeli’ni temel alır.

• Çeviri ya da uyarlama değildir.

• Türk kültürüne uygun olarak bilimsel sentez çalışmaları yapılarak hazırlanmıştır.

• Başlangıçta 144 maddeden oluşan test, yüzlerce denek üzerinde yapılan ön uygulamaların verileri üzerinde yapılan geçerlik/güvenirlik analizleri sonucunda 3 aşamadan ve 60 sorudan oluşarak son halini almıştır.

• Test içerisine serpiştirilmiş kontrol sorularıyla verilen yanıtların tutarlılığı kontrol edilmektedir.

• Testi yanıtlayan kişilerin mevcut kişilik özellikleri yerine, ideal özellikleri yansıtabilme riskini ortadan kaldırması amacıyla test içerisinde 3 farklı alarm sistemi yerleştirilmiştir.

• Kişinin kendisini olduğundan daha güçlü, daha iyi ya da daha bilgin yansıtabilme ihtimalini tespit etmek için geliştirilen alarm sistemleri, verilen yanıtları değerlendirdiğinde şüphe duyduğu bu kişilere test sonucunda rapor vermemektedir.

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2566 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.