Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YASMEK EL SANATLARI SERGİSİ BEĞENİ TOPLADI

YASMEK EL SANATLARI SERGİSİ BEĞENİ TOPLADI

Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren YASMEK kursiyerlerinin yaptığı el sanatları ürünler görücüye çıktı. Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, eşi Gökşen Tutuk ile sergiyi gezerek emeği geçenleri tebrik etti.

Yalova Kent Müzesi’nde gerçekleşen serginin açılışına, Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ve eşi Gökşen Tutuk’un yanı sıra; Yalova Vali Yardımcısı Mustafa Asım Alkan, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıduman, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Suat Parıldar, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Murat Alacatlı, kurum müdürleri, öğretmenler, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

Açılışın ardından sergiyi gezen Başkan Tutuk, kursiyerlerin yapmış olduğu eserleri tek tek inceledi. Kursiyerlerden el emeği ürünler hakkında da bilgiler alan Tutuk, emeği geçen tüm kursiyerleri tebrik etti.

YASMEK kurslarında kursiyerlerin yapmış oldukları hazır giyim, el nakışı, mefruşat, iğne oyası ve birçok el emeğinin yer aldığı sergi, 7 Temmuz Cuma gününe kadar açık kalacak.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.