Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yapı Denetim uygulamaları YTSO’da istişare edildi.

2 hafta önce
10 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO), yapı denetim uygulamalarında yaşanan aksaklıkların ele alınıp, çözüm önerilenin sunulduğu bir istişare toplantısına ev sahipliği yaptı.

YTSO Meclis Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Yalova Ticaret ve Sanayi Odası 12.Meslek Komitesi Başkanı Ufuk Yalçın, Komite üyeleri ve Yapı Denetim ve Deprem Mühendisliği Derneği başkanı Nazmi Şahin ile yapı denetim firmalarının temsilcileri katıldı.

İnşaat sektörünün Yalova’nın lokomotif sektörü olduğunun altını çizen YTSO 12.Komite Başkanı Ufuk Yalçın “Yaşanılan büyük afet sonrası bölgedeki izlenimleri ve sektörümüzle ilgili durum değerlendirmelerin yapılması ve Yapı denetim uygulamalarında yaşanan sıkıntılara çözüm bulmak amacıyla Yapı Denetim ve Deprem Mühendisliği Derneği başkanı Nazmi Şahin’in katılımıyla bu toplantıyı düzenledik. Kendilerine, toplantıya katkıları ve sorunu çözmeye odaklı yaklaşımları sebebiyle teşekkür ediyorum. Toplantıda yapı denetim sektöründe faaliyet gösteren üyelerimizle de yaşadıkları sıkıntıları istişare etme fırsatı bulduk. Hangi sektörde olursa olsun problemleri fazla büyümeden çözebilirsek işlerimiz daha da kolaylaşır” dedi.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1906 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.