Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YALOVA BELEDİYESİ YENİ ÇOCUK PARKLARI KAZANDIRIYOR

3 ay önce
11 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, 2 mahallede yapımı tamamlanan çocuk parklarında incelemelerde bulundu.

Yalova Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalarla Bayraktepe Mahallesi ve Mustafakemalpaşa Mahallesi’ne yeni çocuk parkları kazandırıldı. Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, hizmete açılan parkları yerinde inceledi. Tutuk’a bu sırada ilgili müdürlerin yanı sıra AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar ile 22. Dönem AK Parti Yalova Milletvekili Şükrü Önder de eşlik etti.

“ÇOCUKLARIMIZ İSTİYOR, BİZ YAPIYORUZ”

Tutuk, inceleme gezisinde parklarda son rötuşları yapan işçilere kolaylıklar diledi, ardından parklardaki çocuklarla keyifli sohbetler gerçekleştirdi. Geleceğimizin teminatı olan çocuklara güvenle oynayabilecekleri oyun alanları kazandırdıklarını söyleyen Tutuk, “Sosyal yaşam alanlarımızı oluşturan, çocuklarımızın eğlence dünyasını şekillendiren ve hoşça vakit geçirmesine imkan sunan park alanlarımıza ziyarette bulunduk. Çocuklarımızın eğlence dünyalarında ve bireysel gelişimlerinde kazanımlar elde etmeleri için uğraşıyoruz.  Çocuklarımız, gençlerimiz istiyor, biz yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Çocuklara yeni bir oyun alanı kazandıran parklarda; çocuk oyun alanları,  kamelyalar, banklar, dekoratif aydınlatmalar ve yeşil alanlar yer alıyor. Çocukların güvenli bir şekilde oyun oynayabilecekleri parkta, çocukların ve gençlerin spor yapabilecekleri açık hava spor aletleri ile çok amaçlı sahalar da bulunuyor.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1914 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.