Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YALOVA BELEDİYE BAŞKANI TUTUK ANKARA DA

11 ay önce
39 kez okundu
YALOVA BELEDİYE BAŞKANI TUTUK ANKARA DA

AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısına katılmak suretiyle Ankara’ya giden Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk , Ankara ziyareti kapsamında AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ’ye ziyarette bulunmuş oldu.

AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısına katılmak suretiyle Ankara’ya giden Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, beraberinde AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan ve Yalova Belediyesi Özel Kalem Müdürü Cem Sezgin ile birlikte AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ’ye ziyarette bulundu.
Yalova Belediyesi tarafından yürütülen proje ve çalışmalarla ilgili AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ’yi bilgilendiren Başkan Tutuk, burada bir dizi istişarede de bulundu. Yalova Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen Özhaseki ise Başkan Tutuk’u ve ekibini kutlama ettiğini belirtti. Başkan Mustafa Tutuk, “AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki’ye makamında ziyarette bulunduk. Yalova için canla başla yaptığımız çalışmalarda kendisinin her vakit desteğini hissettik. Önümüzdeki süreçte yapacağımız projelerimizi de görüştük. Kendisine destekleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.