Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Xarıbülbül, Ödül Töreni Gecesi Baş Tutacak

1 sene önce
81 kez okundu
Xarıbülbül, Ödül Töreni Gecesi Baş Tutacak

Azerbaycan da projeleriyle her zaman hafızalarda iz bırakan “Mirtalıblı Group” şirketi 2016-cı yıldan itibaren “Azerbaijan Best Award’s” ödül törenine öncülük etmekledir. Projenin maksadı Azerbaycan’ın ve Kardeş ülke Türkiye’nin öncül isimlerini bir araya toplamak, ülkeyi yerli ve yabancı auditoriumlarda temsil eden şahsiyetleri ödüllendirmektir. Bu yıl “Mirtalıblı Group” şirketi Azerbaycanın kazandığı tarihi zaferden ilham alarak aynı kişileri “Xarıbülbül” ödülü ile ödüllendirerek onların daha başarılı, daha güçlü adımlamalarına destek olmak, onları ilhamlandırmakla ülkenin gelecek başarılarına kapı açmış olacakdır. Proje rehberi Leman Mirtalıblının önderliyi ile organize edilen ödüllendirme gecesi 5 Temmuz 2021 tarihinde “Dreamland Golf Club Baku”da düzenlenecek. Gecede aynı zamanda “Azerbaijan Best Award’s Magazine” dergisinin sunumu da yapılacaktır.

“Xarıbülbül” ödül töreninde onların yıllardır birlikte çalıştığı isimleri size sunacağız.

Ama il önce Kardeş ülke Türkiye’den çok önemli isimlerden bir kaçı:

Nezir Karayün – Gazeteci, yazar- Adom medya grup yönetim kurulu başkanı. TÜRKİYE YEREL BASIN BİRLİĞİ GENEL BAŞKANI. İktidar ve Beylikdüzü, Esenyurt gazetelerinin yaratıcısı, müdürü.

Mehmet Mustafa Doğan – Miray haber imtiyaz sahibi. Yerel gazeteciler derneği Yalova il başkanı ve genel başkan yardımcısı yönetim kurulu üyesi, ipek yolu haber , Yalova il müdürü görev yapmakta.

Hasan Hasrat – İktidar gazetesi yazarı, Türkiye yerel basın birliğinin Azerbaycan temsilcisi, TV sunucu, Yaşam Koçu.

Rüzgâr Büyüktankaya – İktidar gazetesi yazarı, iletişim uzmanı, TV sunucusu.

Azerbaycan’dan sanatçılar-Emine Yusifqızı, Flora Kerimova, Abbas Bağırov, Ferqane Qasımova, Zamiq Hüseynov, Faiq Ağayev, Tünzale Ağayeva, Gülüstan Eliyeva, Resul Efendiyev, Afaq Genceli, Behruz Nifteliyev, “Natiq” Ritm Qrupu, Aşık Samire, Nüreddin Mehtihanlı, Elnare Abdullayeva, Xeyyam Nisanov, Ayaz Babayev, Elvin Mirzezade, Zenfira İbadova, Nadir Qafarzade, “Ateşgah Group”; gazeteciler- Vüqar İmanov, Emil Ekberov, Nicat Sadıqov; iş insanları- Roman Sanayev, Elmin Sadıqov, Telman Ağakişiyev, İrade Salmanova, Revane Hetemova, Ruslan Memmedov, Natevan Memmedova, Samin Hesenov, İlyas Danilov, Telman Memmedov, Meftun Xelilov, Telli İsmayılova, Ülvi Süleymanzade, Vüsal Musayev, Camal Xasayev, Samire Veliyeva, Seide Esgerova, Aida Nesirova; güzellik uzmanları aynı zamanda girişimciler-Emil İlhamoğlu, Könül Ehedova, Rena Soltanova, Nigar Sultanova, Saxara, Aytac Esedova, Güneş Nur, Leyla Bağırova, Aysel İbadzade, Aysel Memmedova; doktorlar- Xeyal Semedov, Svetlana İbadullayeva, Cemile Hüseynova, Nermin Memmedova, Vefa Veliyeva, Türkan Gündüz, Sevinc Heyderova, Xaliq Şıxeliyev, Şehriyye Ehmedova, Leman Eliyeva, Sevinc Hesenzade; modacılar-Afaq İsmayılzade, Fuad Hacıyev, Beyim Şirinova, Syama Hesenova, Kamilla Süleymanova; fotograf ve videograflar-Hüseyn Qeribov, Niko Abbasov, Hemid Hemidli, Mehebbet Nesirov ve diğerleri cemiyetin seçilmiş isimleri Ruslan Qurbanov blogerler Nagehan&Ferid, aynı zamanda “Marxal Resort & Spa”, “Ləzzət Group” , “Dükkan Collection”, “İydə Parfumeriya” , “Lady’s World”, “Alo Hədiyyələr” , “LM Travel” , “Black Serium” , “Stage.az” şirketlerinin temsilciləri de katılımcı olarak orada bulunacaktır.

Bahsettiğimiz her bir isim kendi çalışmaları ve başarıları ile ülkemize yeteri kadar katkıda bulunmuş, büyük kitlelerden ayrılarak ödüllendirmeye layık şahsiyetlerdir. Gecede okuyuculara takdim edilecek dergide birçok farklı alanda çalışan iş insanlarının geçtiği hayat yolunda karşılaştığı engeller, kazandığı başarılar ve tecrübeler yer almaktadır.

NOT:

Araştırmacı Yazar Hasan Hasratli Gazeteci Rüzgâr Buyuktankaya Buyuktankaya. Katlım sağlayacaktır

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.