Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

VÜCUDUNU TANI, SAĞLIĞINI KORU” ETKİNLİĞİ BAŞLADI

11 ay önce
38 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenlenen “Vücudunu Tanı, Sağlığını Koru” etkinliği Yaşam Vadisi 1. Etapta başladı. 3 hafta süresince ilçenin değişik lokasyonlarında devam edecek etkinlikte vatandaşlar; vücut kitle indeksi, vücut ölçümleri ve duruş analizleri şeklinde işlemleri ücretsiz olarak yaptırabilme imkânı bulacak.

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafınca düzenlenen “Vücudunu Tanı, Sağlığını Koru” etkinliği başladı. 3 hafta süresince sürecek etkinliğin ilk durağı Yaşam Vadisi 1. Etap oldu. Vatandaşların; vücut kitle indeksi, vücut ölçümleri ve duruş analizleri ücretsiz bir şekilde yapıldı. Ölçümlerin ardından spor eğitmenleri, kişilerin daha sağlıklı bir ömür sürmeleri adına dikkat etmeleri ihtiyaç duyulan noktaları paylaştı. Vatandaşlar bu hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirirken Beylikdüzü Belediyesi ve Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’a teşekkür etti.

Etkinlik 3 hafta sürecek

Sağlıklı bir yaşam için vücut ölçümlerinin tertipli olarak yapılması gerektiğine dikkat çeken Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Fidan Gül, “Vücudunu Tanı Sağlığını Koru etkinliğimizin ilkini gerçekleştirdik. Vatandaşlarımız ücretsiz bir şekilde vücut analizlerini yaptırdı. Ardından spor eğitmenlerimiz değerlendirmeler yaparak tavsiyelerde bulundu. İsteyen hepimiz, Yaşam Vadisi’ndeki standımıza 25-26 ve 29 Mart tarihlerinde 08.30 ile 10.00 saatleri arasında gelmiş olarak ölçümlerini yaptırabilir. 3 hafta sürecek etkinliğin devamında ise 01-02 ve 05 Nisan tarihlerinde Yakuplu Kent Ormanı, 08-09 ve 12 Nisan’da Belediye Çamlık Parkı’nda olacağız. Etkinliklerimize bütün komşularımızı bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.