Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

VATAN SEVERLER PARTİSİ TÜRKİYE CUMHURİYETİMİZİN ONURLU BİR ŞEKİLDE İLERLEYECEĞİZ.

2 hafta önce
30 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri Genel Başkanı Yılmaz Gülümser Ankara İl Merkez Binasın’da basın açıklamasında
Şu ifadelere yer verildi.

Vatan Severler Partisi olarak.
Türkiye İttifak içerisinde Türkiye Cumhuriyetimizin onurlu geleceğimize karşı duyduğumuz sorumluluklar ve kaygılarımızın giderilmesine yönelik kalıcı çözümler üzerinden ilerleyeceğiz.

Büyük Önderimiz Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetimizin genelinde ve yurt dışında yaşayan Aziz Türk Milletimiz huzuru refahı barışı sağlamak amacıyla Önderimiz Atatürk’ün kurucu değerlerimiz olan Trakya ve Anadolu bölgesinde bulunan bütün değerli kardeşlerimize yürekten saygılar ve sevgiler selamlar olsun.

Bizler her bir Değerli Parti Genel Başkanları olan Yürekli Dava Arkadaşlarımızla ülkemizin kuruluşundan itibaren değişik zamanlar da ve değişik oranlar da yer yer ortaya çıkan Gerek içerinden başlayan Gerekse dışarıdan desteklenen sağcı, solcu, yıkıcı, bölücü, ayrımcılık, islamcı bütün terör örgütleriyle ve terör örgütü üyeleriyle karşı karşıya gelecek kadar Türk Anayasamızın” bağlı Mukaddes Türk Vatan topraklarımızın bölünmez bütünlüğü Yüce Türk Devletimizin Sonsuz bekası Aziz Türk Milletimizin refahı barışı sağlamak amacıyla ilerleyeceğiz.dedi.

Terörle mücadelede önemli bir aşamadır.
Taviz ve iltimas asla verilmeden terör çıkış nedenlerinin araştırılması çözümün parçası olarak bölgesel dinsel insani vicdani dil üzerinden sözde sorunların çözümünde Binlerce yıllık Devlet deneyimimizi ve binlerce yıldır kardeşliğimizin birlik ve beraberlik içerisinde hareket ediyor olacağız.
Ama!.
Gerek yanlış kararlarımızın gerek yanlış eksik veya fazla uygulamalarımızın ya da anayasal çizgi dışında şahsi uygulamalarımızın bedeli olarak bizlere terör olarak geri dönüyorsa gerçekçi gerekli önlemler alınması gerekmektedir.

Terör örgütleri veya teröristlerin ilk başlar da veya sonların da da olsa hafife alınmadan her bir anı ve her bir yasal kanunları kesinlikle eksiksiz olarak uygulanması gerekmektedir.
Dünya da terör veya teröriste karşı kalıcı çözüm olarak neler kullanılmış etkileri nelerdir netleştirelim ona göre hareket ederiz diye düşünüyoruz
Kanunlarımızın değişikliği de dahil uygulama hatalarımız varsa gerekenlerin yapılması gerekiyordur.
Veya;
Yüce Türk Devletimizin yönetimini ve Aziz Türk Milletimizin yapısını oluşturan etkenlerimizin bir biriyle uyumlu olmasına dikkat ediyor olacağız Devlet olmamızın felsefesini Millet olmamızın şunu net olarak anlatıp net olarak algılayıp ona göre eğitim ve öğretim yapılması gerekmektedir.

Bizler Türkiye İttifakı Üst Kurul üyelerini oluşturan Siyasi Parti Genel Başkanlarıyla fikir birliğimiz beraberliğimiz içerisinde Şuna kesinlikle inanarak net olarak söylüyoruz ki.
Bizler Büyük Önderimiz Atatürk’ün kurduğu Türkiye Türkiye Cumhuriyetimizin sonsuza kadar güvencesi olmaya devam ediyor olacağız Aziz Türk Milletimiz huzurunda şerefimiz namusumuz üzerine söz veriyoruz.

Yüce Rabbim Bizlere böyle ulvi bir görevi bizlere nasip ettiği için minnetlerimizden duyduğumuz derin maneviyatımızla da ayrıca da daha da güçlenerek yolumuza devam ediyoruz.

Yer yüzünde ki köklü geçmişte ki Türk tarihimizde ki Şanlı Türk Atalarımızdan günümüz de ki bütün Kahraman yiğitlerimize saygıyla minnetle anıyoruz vede geleceğimizin teminatı gençlerimizin her zaman da her alan da her şartlar da yanlarında olmaya devam ediyor olacağız.

Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri Genel Başkanı Yılmaz Gülümser.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1613 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.