Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

VATAN OCAKLARI EĞİTİM KÜLTÜR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ KURULDU.

VATAN OCAKLARI EĞİTİM KÜLTÜR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ KURULDU.

Vatan Severler Partisi Çatısı Altında” Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği Kuruldu.

Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri Genel Başkanı Yılmaz Gülümser’in
Derneğin amaçları hakkında bilgiler vermek yazılı basın açıklaması.

Tokat Merkezin’de Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği kurularak faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız.

Vatan Severler Partimizi sadece bir parti olarak değil diğer sosyal alanlarda da Yüce Türk Devletimizin Aziz Türk Milletimizin yanında olmaya devam ediyor olmak adına her türlü desteği vermeye gayret göstermek için Baba ocağı sıcaklığında “Vatan Ocakları Eğitim Kültür Derneğimizin de resmî kuruluşunu Tokat ta başlatmış bulunmaktayız ve Türkiye de ve yurt Temsilciliklerimiz açılmak üzere ilerleyeceğiz.

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Derneği olarak Elimizden geldiğince sosyal hayatın akışı içerisinde konserler resim sergileri kermesler konferanslar tanıtımlar geziler eğitim öğretim projeleri ve bir çok alanda hizmet etmek istiyoruz ve güzel projelere de imza atarız.

Gönüllülük esasıyla yanımız da olan bütün değerli kardeşlerimize l teşekkürler ediyoruz.

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Derneğimiz daha ilk günden ses getirmeye başladı. insanlarımızın pozitif enerji ve katkılarıyla hızla büyüyen bir oluşum içinde ilerleyeceğiz.

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Derneğimiz de yardım eden merhametli iyi yürekli insanlarımızla yardıma ihtiyacı olan güzel yürekli mazlum insanlarımızı bir araya getiren bir bağ kurmayı kardeşlik çerçevesinde oluşturduk.

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Derneğimiz de Yaş kıriteri cinsiyet ayrımı din bölge dil ayrımı yapmadan, herkese gönlümüz de kapımız da açıktır.

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Derneği Kurucu Lideri Genel Başkanı Yılmaz Gülümser değerli teşkilatlarımızı tebrikler ediyorum. başarılarının artarak devamını diliyoruz.

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneğimiz Hayırlı uğurlu olsun. dedi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.