Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

VALİ YAZICI VE BAŞKAN TOKLU YURT İNCELEMESİ YAPTI

2 ay önce
7 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere Alanya’ya gelen Antalya Valisi Ersin Ersin yazıcı yatırımların incelemelerinide yaptı.

Alaaddin Keykubat Üniversitesi Kestel yerleşkesi içerisinde yer alan ve 137 milyon tl’yi bulan yeni yükseköğretim yurdu yatırımını AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ile inceleyen Vali Yazıcı bu önemli yatırımı Alanya’ya ve öğrencilere kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi.

Öğrencilerin daha kaliteli bir eğitim alabilmeleri için Devletin tüm imkanları öğrenciler için seferber edildiğine değinen Başkan Toklu, “Antalya Valimiz Sayın Ersin Yazıcı ile Hükümetimizin şehrimize kazandırmış olduğu, toplam 9.756,62 m² alan tahsisi yapılan ve 1000 kişilik kapasite ile öğrencilere hizmet verecek yeni yurdumuzda incelemeler gerçekleştirdik. Yeni öğrenci yurdumuz yapımına Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu ve bölge Milletvekillerimizin destekleriyle hızlı bir şekilde devam ediliyor. Öğrencilerimizin daha kaliteli bir eğitim alabilmeleri için devletimiz tüm imkanları ile yanlarındayız.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 634 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.