Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

MİLLİ YOL PARTİSİ GENEL BAŞKANI REMZİ ÇAYIR KURBAN BAYRAMI MESAJI YAYINLADI MİLLİ YOL PARTİSİ GENEL BAŞKANI ÇAYİR kurban bayramı nedeni ile kutlama mesajı yayınladı.

1 ay önce
73 kez okundu
MİLLİ YOL PARTİSİ GENEL BAŞKANI REMZİ ÇAYIR   KURBAN BAYRAMI MESAJI YAYINLADI MİLLİ YOL PARTİSİ GENEL BAŞKANI ÇAYİR kurban bayramı nedeni ile kutlama mesajı yayınladı.

MİLLİ YOL PARTİSİ Genel Başkani mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bayramlar, toplum olarak karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği,..

Milli yol partisi genel başkanı Remzi çayır kurban bayramı nedeni ile kutlama mesajı yayınladı.

Millî Yol Partisi genel başkanı Çayır mesajında şu sözlere yer verdi

“Bayramlar, toplum olarak karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, barışın, millet olma bilincinin birlik ve beraberliğimizin daha da pekiştiği, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir.Milletçe kültürümüzde var olan dayanışma, yardımlaşma, hoşgörü ve kardeşlik duyguları bayramlarda daha büyük bir önem taşımaktadır.

Millet olarak dini ve milli duyguların yoğun olarak yaşandığı bu değerli günlerde, sahip olduğumuz güzellikleri paylaşırken, kırgınlıkları ve dargınlıkları bir kenara bırakarak kardeşçe kucaklaşmayı ihmal etmemeliyiz.Bu duygu ve düşüncelerle mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, ülkemize, tüm islam alemine ve aziz milletimize; barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum.ifadelerine yer verdi

Haber,; MEHPARE OYMAK

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.