Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Ümit Özdağ’dan Osman Öcalan Açıklaması

2 sene önce
177 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Ümit Özdağ :” Osman Öcalan adlı Mehmetçik katili teröristin leşini Anadolu’nun temiz toprağının kabul edeceğini mi düşünüyorsunuz?”

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Atçı Nergis “Osman Öcalan Türkiye vatandaşı. Türkiye’ye gömülmesinde bir sakınca görmüyorum” dedi.  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ Nergis’e Şehitlerimizin anne ve babalarına ne diyeceksiniz? diyerek tepki gösterdi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Atçı Nergis’in katıldığı bir televizyon programında  bebek katili Abdullah Öcalan’ın kardeşi Osman Öcalan Türkiye’ye gömülmeli mi sorusuna ” Bu konuda devletin yetkili kurumları değerlendirir. Benim için şu aşamada  Osman Öcalan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı. Öyle bir talebi varsa gömülebilir, gömülmesinde ben bir sakınca görmüyorum dedi. Hülya Atçı Nergis’in bu skandal açıklamasına yanıt Zafer Partisi Lideri Prof. Dr. Ümit Özdağ’dan geldi. Sosyal medya hesabından Nergis’in açıklamalarını paylaşan Özdağ, “Osman Öcalan adlı Mehmetçik katili teröristin leşini Anadolu’nun temiz toprağının kabul edeceğini mi düşünüyorsunuz? Şehitlerimizin anne ve babalarına ne diyeceksiniz?” diye sordu.

Reklam
Kullanıcı
Kanalda toplam 1037 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.