Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

TYGD BURSA, AYLIK OLAĞAN TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ

1 sene önce
193 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

TARAFSIZ YEREL GAZETECİLER DERNEĞİ BURSA ŞUBESİ AYLIK OLAĞAN TOPLANTILARINDAN İKİNCİSİNİ, YÜZYÜZE GERÇEKLEŞTİRDİ

Bursa- Tarafsız Yerel Gazeteciler Derneği (TYGD) Bursa Şube üyeleri aylık olağan ikinci toplantısında bir araya geldi.         

Şube Başkanı Mahmut Yayla liderliğinde toplanan Bursa şubesi; aylık planlamasını, geçmiş dönem çalışmaları ve gelecek ay yapılacaklar ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Nilüfer Kültür Koleji’nde covid-19 tedbirleri kapsamında yapılan toplantıya İl Sekreteri Mergül Demircan, Çevre ve Şehircilik Kurul Başkanı Osman Çetin, Ticaret Kurul Başkanı Yakup Akkoyun, Eğitim Kurul Başkanı Coşkun Demirel, Disiplin Kurul Başkanı Kader Çetin, Hukuk Kurul Başkanı Yunus Latifoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Aynur Yılmaz, İş Dünyası Dergi Temsilcisi Halit Karabaş, Eğitim Kurul Üyesi Şükrü Dinibütün, Disiplin Kurulu Üyeleri Gülsen Talu, Nazan Çöplü, Halkla İlişkiler Kurul Üyeleri Hatice Kula, Yaşar Güneş, Selçuk Gazi Özalp katılım sağladı.

Üyelerin yüz yüze tanışması ile başlayan toplantı, şube başkanı Mahmut Yayla tarafından yapılan derneğin yapısı, kurulları, üyelik, hedefler ve beklentilerle ilgili bilgilendirme ile devam etti.

Siyasetçinin girebildiği, siyasetin giremediği, siyaset üstü bir dernekte bir araya gelmekten mutlu olduğunu dile getiren başkan Mahmut Yayla “Millet ve devlet ekseninde, her fikir ve görüşe açık, tarafsızlık ilkesine sahip bir dernekte, Bursa gibi kadim bir şehirde bu hareketin başında bulunmanın sorumluluğunu omuzlarımda hissediyorum. Biliyorum ki Mahmut Yayla bu saygın teşkilatı ile güçlü ve söz sahibi ve inanıyorum ki şehrin tüm paydalarını kucaklayacak fikir ve eylem birliğini sağlayacağız.  Ortak derdimiz, vatanımız ve Bursa’mız. Laf değil fikir üretecek, ben değil biz olacağız. Biz ayrışan Bursa değil, bir olarak yürüyen ve sorunları müşterek ölçüde ortak paydalarda buluşup çözecek bir yapı oluşturacağız. Bu duygu ve düşüncelerimle Tarafsız Yerel Gazeteciler Derneği’mizin tüm değerli üyelerine saygılar sunuyor, çalışmalarımız da başarılar diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Çevre ve Şehircilik Kurul Başkanı Osman Çetin, Eğitim Kurul Başkanı Coşkun Demirel ve Disiplin Kurul Başkanı Kader Çetin’e görev belgeleri takdim edilirken, toplantı hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Reklam
Kullanıcı
Mergul Demircan
Kanalda toplam 14 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.