Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Mahmudiye Ortaokulu’nun 150. Yılında muhteşem kutlama

1 sene önce
76 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

150. Yılını kutlayan Aksaray Mahmudiye Ortaokulu Müdürü Metin Özkan yaptığı açılış konuşmasında 150 yıllık tarihi olan okuldan çok

İstanbul’un en eski ve köklü okullarından Aksaray Mahmudiye Ortaokulu 150. Yıl Kutlama Törenleri devam ediyor.

İlk önce 5 Nisan 2023 Çarşamba günü 150. Yıl Dönümünde ortak geçmişi olan Pertevniyal Lisesi ile birlikte anma programı yapıldı. Aksaray Mahmudiye Ortaokulu öğrencileri, kendilerine rehberlik eden öğretmenlerle birlikte Pertevniyal Valide Sultan’ın Türbesini ziyaret edip, Pertevniyal Valide Sultan Camii’nde ruhuna okunan Kur’an tilavetini dinleyerek Pertevniyal Valide Sultan Külliyesi’nde bulunan eserleri ve Pertevniyal Lisesi’ni ziyaret ettiler.

Aksaray Mahmudiye Ortaokulu müdürü Metin Özkan, kuruluş Yıl Dönümünde, anma programının ilkini gerçekleştirenlere ve organizasyonda emeği geçenlere, Pertevniyal Lisesi Müdürlüğüne katkıları için teşekkür etti.

Okul Aile Birliği Başkanı Peyma KÜÇÜKTURGAY, Başkan vekili Havva Sevimli BALCI, Müdür Yardımcısı Azize Münüklü ve Okul Müdürü Metin Özkan, 150. kuruluş yılı etkinlikleri çerçevesinde Fatih Ali Emiri Kültür Merkezi’ndeki etkinlik için İlçe Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına Kaymakam Cafer SARILI ve Belediye Başkanı M.Ergün Turan’ı davet ettiler.

ALİ EMİRİ KÜLTÜR MERKEZİ ETKİNLİĞİ’NE YOĞUN KATILIM OLDU

Aksaray Mahmudiye Ortaokulu 150. Yıl etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ve büyük bir organizasyonla gerçekleşen programa yoğun katılım oldu.

Fatih Ali Emiri Kültür Merkezi’nde yapılan etkinliğe katılanlar öğrencilerin performansına hayran kaldılar.

Tüm meslekleri mesleki kıyafetleriyle ve formalarıyla temsil eden öğrenciler izleyenleri mestettiler.

Aksaray Mahmudiye Ortaokulu Müdürü Metin Özkan yaptığı açılış konuşmasına 150 yıllık tarihi olan okuldan çok ünlü isimlerin çıktığını ve bundan sonra da çıkacağından emin olduklarını söyledi.

Programa katılanlar saat 14.00’ten 19.00’e kadar öğrencilerin muhteşem becerilerini izlemekten keyif aldılar.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.