Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

OYUNCAKLAR VE HAYALLER PAYLAŞINCA GÜZELLEŞİR

1 sene önce
44 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yalova Belediyesi depremzede çocuklar için güzel bir projeye imza attı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, çocukların yüzlerinin gülmesi ve acılarının bir nebze olsun azaltılması amacıyla ‘Oyuncaklar ve Hayaller Paylaşınca Güzelleşir’ projesi hayata geçti.

‘Oyuncak Kumbarası Sosyal Sorumluluk Projesi’ ile başlayan ve Yalova’da belli noktalara koyulan oyuncak kumbaralarına öğrencilerin de destek vermesiyle beraber ‘Oyuncaklar ve Hayaller Paylaşınca Güzelleşir’ projesi başladı.

Bu projeyle birlikte Yalova Gaziosmapaşa İlköğretim Okulu ve Uzmanlar Koleji öğrencileri, evlerinden getirdikleri ve harçlıklarından biriktirdikleri paralarla almış olduğu oyuncakları kumbaralara attı. Toplanan oyuncaklar, Yalova’nın kardeş şehri olan Hatay’ın Antakya ilçesine gönderilecek. Çocukların kendi yaşıtları için gönderdikleri oyuncakların üzerinde, bölgede bulunan çocuklara mesajları da yer aldı.

Öğretmenlerden Destek Yağdı

Antakya’da ki öğrencilerin acılarını bir nebze olsun unutturmak için oyuncakların toplandığını belirten Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu Müdürü Süleyman Şafak, projeye desteğini yenilerken Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu Öğretmeni Gökçe Sevik Kutrup, “Oyuncaklar ve Hayaller Paylaşınca Güzel projesinde yer aldıkları için çok mutluyuz bu sebeple de Yalova Belediyesi’ne çok teşekkür ederiz. Buradan Antakya’da bulunan tüm çocuklarımıza selam gönderiyoruz” dedi.

Projeye destek veren okullardan Uzmanlar Koleji İlköğretim Müdürü Nergis İbşiroğlu; “Yalova Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü’nün hayata geçirdiği sosyal sorumluluk çalışmasının içerisinde bulunmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.