Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ÖNCE KENDİNİN PATRONU OL

2 ay önce
60 kez okundu
ÖNCE KENDİNİN PATRONU OL

Kendimi sözel olmasa da yazma tarafımla ifade etmeyi seviyorum ve tercihlerimi ikisi olmasada böyle olanlardan seçiyorum.

En nefret ettiğim insan modelleri hislerini saklayan silik kişilikler mümkün olduğunca uzaklaşmak durumunda hissediyorum kendimi güvenli bulunuyorum çünkü.

Ne kadar açık dobra istediğini net sunabilen insanlar olursa bir okadar rahat oluyorum çünkü çözmek değiştirme çabasına girmek istemiyorum yoruyor bu insanlar artık egolarına bırakıp arkama dahi bakmıyorum biliyorum ki onunla alacağım, vereceğim bitmiş yeni insanlara geçiş zamanı. gelmiş.

Yol devam etmekte duraklarda inilsede diğer bir durağa geçme sebepleri oluşmakta.

Kalıp da oyalanmak zorlanmak yük almaktan başka bir şey getirmez kimseye bırak orada kalsın takıldıkların Sen yoluna devam et deneyimleyeceğin sana olumlu olumsuz bir o kadar da farkındalık getirecek insanlar hep karşına çıkacaktır duraklarda oyalanma .

Bakış açını değiştirmen gerekiyorsa değiştir eski alışkanlıkların artık bir şey katmıyorsa sana bırakmasını bilmek yenilemek gerekiyor bazen duyguları tazeleme adına.

İstemediğin şeylere hayır deme zamanın gelmedi mi nereye kadar karşındakini memnun etmek isteğin devam edecek biraz da kendine değer vererek memnun et.

Hiçbir kişinin karşısındaki kişiyi tam anlama özelliği henüz yaratılmadı olacağını da sanmıyorum Bu yüzden hem kendini sev karşındakini ise ederi kadar sev.

Seni senden daha iyi kimse anlayamaz değer vermelerini alma veeme ölçüsüne göre ayarla ki pişmanlık yaşama.

Sevgini bilen de olur kullanan da ikisinin ayrımına girdiğin zaman anlayacaksın gerçekleri sadece baktığını değil görmesini bildiğin takdirde.

Etrafında çok kişinin olduğu senin sevildiğini göstermez içinde ne kadar mutlu olduğun paylaştığın önemli sahte paylaşımlar senin kaliteli yalnızlığını hiçbir zaman tutmayacaktır.

Az insan özlülüğü seçiciliği yansıtır
çok insan ise öz güvensizliği…

Karar senin…..Sevgide kal….

Emel Araz

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.