Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

MİNİKLERDEN ‘BAŞKAN AMCA’YA TEŞEKKÜR VAR

3 ay önce
28 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yalova Belediyesi tarafından her hafta Cumartesi günü çocuklara yönelik gerçekleştirilen etkinlikler ‘Kırmızı Balık’ isimli tiyatro oyunuyla devam etti. Minik izleyicilere puzzle ve boyama kitabı hediye eden Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk da seyirciler arasına katılarak çocukların mutluluğu ve heyecanına ortak oldu.

Yalova Belediyesi’nin, “Gelenekten Geleceğe İbrahim Müteferrika Kültür Sanat Sezonu” çocuk oyunu “Kırmızı Balık” ile devam etti. Murat Boran’ın yazıp yönettiği oyun Sebahattin Engin-Mesude Engin Çocuk Tiyatrosu’nda çocuklar için ‘perde’ dedi. Büşra Teker, Ümit Bağ ve Murat Boran’ın rol aldığı, 3-15 yaş arasında çocuklara hitap eden ve Yalova Belediyesi tarafından ücretsiz olarak sahnelenen oyun çocuklar tarafından ilgiyle izlendi. Oyunu Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk da çocuklarla birlikte seyretti. Çevre bilinci ve hayvan sevgisini çocuklara aşılayan oyun, miniklerden tam not aldı. Oyunun sonunda minikler hem oyun hem de hediyeleri için başkan amcalarına teşekkür etti.

ÇOCUK OYUNLARI ‘YILDIZ KAMPI’ İLE DEVAM EDECEK

Yalova Belediyesi Gelenekten Geleceğe İbrahim Müteferrika Kültür ve Sanat Sezonu kapsamında çocuklar için hazırlanan program 24 Aralık cumartesi günü ‘Yıldız Kampı’ isimli çocuk oyunu ile devam edecek. 13.00-15.00-17.00 saatleri arasında 3 seans ve ücretsiz olarak sahnelenecek çocuk oyununa başvurular; yalova.bel.tr internet adresindeki etkinlikler kısmından yapılabiliyor.

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1906 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.