Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Halkın Nabzını Tuttuk Mehmet Dalar’ın İsmi Ön Plana Çıkıyor

8 ay önce
111 kez okundu
Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Halkın Nabzını Tuttuk Mehmet Dalar’ın İsmi Ön Plana Çıkıyor

Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Halkın Nabzını Tuttuk Mehmet Dalar’ın İsmi Ön Plana Çıkıyor

Türkiye’nin tarihi kentlerinden Mardin’de 2024 yerel seçimlerinde Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için halkın nabzını tuttuk.

Mardin’de öğrencisinden esnafına kısacası Mardin halkı her görüşten ve her inançtan insanlar Mehmet Dalar’ın isminde hem fikirler.

Ankara’da Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın güzide bürokratlarından Sayın Mehmet Dalar basına yaptığı açıklamada;

Sayın basın mensupları ben Türkiye’de bir bürokrat olarak belediye başkanlığına sıcak bakmıyorum ancak 14 Mayıs 2023 tarihinde gerek Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde gerekse genel seçimlerde CHP’nin kürtler üzerinde yaptığı seçim oyunları ile  cumhuriyet tarihinden bu yana gerek Diyarbakır gerekse Mardin’de böyle oy patlaması olmamıştır. Ancak seçimlerden önce gerek basına gerekse kanaat önderlerine gerekse Güneydoğu halklarına hep şunu ifade ettim; Sayın Cumhurbaşkanımız 2003 yılından bu yana Türkiye’de ki bütün halkların birlik ve bütünlüğü için özveri ile çalıştığına inandığım için Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Ak Parti’ye Ülkemizin ihtiyacı olduğunu her daim söyledim. Tablo bu şekilde oluştu. Ancak benim haklı olduğum ortaya çıktı.

Bugünde şunu söylemek istiyorum Sayın Cumhurbaşkanımız belediye başkan adayları için halkın yanında menfaatsiz bir şekilde dik duran kişiler gösterilirse, gerek Güneydoğudaki HEDEP olsun gerek kıyı şeridindeki CHP olsun gerekse diğer bölgelerimizdeki küçük ve büyük partiler olsun hiç farketmeksizin hepsi havuzda boğulacaktır.

Sahadaki son analizim ise şudur;  Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki  Türkiye’de 2024 yerel seçimlerinde Ak Parti’mizin en az yüzde 70 – 75 arasında belediyeleri alacağımıza inanıyorum.

Benim ile ilgili ise başta belirttiğim gibi Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na sıcak bakmıyorum ancak Sayın Cumhurbaşkanımız talimat verdiği takdirde her göreve hazırım.

Sayın basın mensuplarına teşekkür ederim.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.