Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

HATALARIM DOĞRULARIMLA BEN

9 ay önce
207 kez okundu
HATALARIM  DOĞRULARIMLA BEN

Ben beynimdeki tüm kayıtları bilhassa kötü geçirdiğim deneyimleri hepsini küçük odalarından çıkartıp hepsini imha etmek isterdim.

Duygularımı yakınlarım hariç pek yansıttığım olmaz.Bu yüzden mesafeliyimdir insanlara.

Tanımadan güvenmeden gösterilen gerçek olmayan olması istenen gösterilere hep karşı çıkmışımdır.

Sahtecilik bence en kötü kopyalama şekli , kişi yapmak istediklerini yapamıyorsa olmak istediği gibi davranışlarla göstermek istiyor üzerinde ne kadar eğreti durduğunu bilse bunu ona söyleyebilecek gerçek dostları da olabilseydi mutlaka vazgeçerdi.

Mesafeli oluşum bu yüzdendir önce kendi canımı sonra karşımdakinin canını acıtmamak adına iyidir bu duruş.

Herkesin ederi kadar olduğunu düşünür hak ettiği gibi davranmak her ne kadar olumsuzluklara neden olsa da bilmesi kendisinin yararına diyorum.

Her insanın hedefleri ve kendini her türlü eleştirmesi onun yararına olacağını ve kendi gerçekleriyle yüzleşeceği sonunda benliğini bulacağı kesindir.

Her insan bir mucizedir özenle yaratılıp dünyaya gönderilmiş olan özel bir insan olarak ben de öyleyim her yönden kendimi mucize olarak görebiliyorum kendimi seviyorum.

Bazı kişiler tarafından yadırganıyor olmakla birlikte rol model olabildiğim için mutluyum çünkü zaman içerisinde gözlemlediğim kişiler benim yolumda gidiyor olmaları doğru yolda olduğumu gösteriyor.

İnsanlar karşısındakine aynalık yapmakla ,kopyalamak, taklit etmek arasında korkunç hatalar yapabiliyor.

İyi ki boyutlarımız frekanslarımız
değişti yoksa hiç çekilmezdi bu hayat .Masumiyet ,saflık belki gerilerde kaldı kazancım ise bu yaşamımdaki öğretilerimle bana çok şeyler kattı umarım herkesin hayatında olumlu etkiler oluşmuştur.

İçimizdeki duyguları dışa vuramasak da böyle yazmak şahsen bana çok iyi geliyor sizin de denemenizi öneriyor bir yerden başlayın diyorum.

Sevgiyle kalın…

Emel Araz

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.