Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Güçlü aile güçlü toplum

2 hafta önce
17 kez okundu
Güçlü aile güçlü toplum

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, üçüncü istişare gününde AKP MYK ve millet vekilleriyle bir araya gelirken “Ülkemizi yakından ilgilendiren, toplumumuzun yapı taşı aileyi güçlendirmeye yönelik konular hakkında fikir ve öneri alışverişinde bulunduk.

 

Güçlü aile, güçlü toplum şiarıyla daha güçlü bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğimize inancım tam.” ifadelerini kullanırken bugün tam da gençlerimizin hala yüzlercesini kaybettiğimiz, yüzlercesini ise tedavi edemediğimiz ya da içeride çürüdüğü için narkotikten ölmesinden iyidir diye şükrettigimiz bir döneme uygun olmayan bir açıklamada bulunmuş olan haşmetmahaplarına soruyorum.

 

Ailenin güçlenmesiyle ilgili fikir alışverişlerinde bulunurken acaba her gün yaşadığımız şiddet dolu olayları, intiharları, okul müdürlerini öldüren öğrencileri, babası tarafından taciz edilen yavruları, iki yaşında tecavüz edilerek öldürülen yavruları da konuştunuzmu?

 

Acaba sarayında hükümetin başı olan kocasına günün kritiğini yapıp “Kocacım bugün güçlü aile için cezasız kalan tecavüzleri her geçen gün artan şiddet olaylarını ve narkotikle mücadeleyi nasıl yapalım.?

şeklinde bir konuşma olmuşmudur.?

Birbirinden rezil dizileri ve Esra ve Müge türevi rezil programları hala yayımlayan sisteme ne zaman dur diyeceksiniz sayın haşmetmahapları?

 

Tecavüzcüleri yakalayan kahraman Türk polisini sağlıkların beyanına göre ne zaman suçlamaktan içeriye atıp Türk polisini aşağılamaktan ne zaman vazgecersiniz acaba?

 

Giderek kötüye giden sistemi değiştirmek istiyorsanız ifadem için karakola çağırmak yerine bu ülkenin kurtuluşu için geliştirdiğim fikirlerimi hayata geçirin..

 

Samimi değilsiniz o yüzden sizden bu ülkenin yapı taşı aileyi korumak için bir şeyler yapmak istiyorsanız ilk adım olarak ne yapmanız gerektiğini size arz edeyim sayın haşmetmahapları.

 

Ve siz anneler yavrularımıza verdiğiniz sevgi, saygı ve özgüven dışında hiçbir şey onlara daha iyi gelmeyeceğini unutmayın.Onlarla kaliteli zaman geçirin.

Ve çocuklarınızla ve sizinle ilgili sıkıntılarınız da bana ulaşa bilirsiniz.

Yanınızda olmaktan onur duyarım.

 

Süreyya Terzioğlu

UGK KADIN KOLLARI GENEL BAŞKANI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.