Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

GÖNDER ERHAN USTA:TEK AMACIMIZ BU MİLLETE HİZMET ETMEK.

1 sene önce
58 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Mehmet Çatakçı
İYİ Parti TBMM Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili adayı Erhan Usta seçim bölgesi olan Samsun”da sahada Samsun”lulara söz verdi. Bizim tek amacımız bu millete hizmet etmek olduğunu söyledi.
14 Mayıs”ta yapılacak olan seçimler için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Erhan Usta amaçlarının bu memlekete güzel şeyler yapmak olduğunu belirtti.
YATIRIMLARLA HALKIMIZIN REFAH SEVYESİNİ YÜKSELTECEĞİZ.
Erhan usta “Bizim amacımız saha çalışmalarında siyasi rakiplerimizi karalamak değil,Samsun halkına ve bu millete projelerimizi anlatmak.Çamur at izi kalsın politikası yerine hizmet politikasını tercih ediyoruz.Bizi terörle el ele olmakla suçlayanlar,seçim bittikten sonra bu konuşmaları asla yapamayacaklardır.Bizim tek derdimiz Samsun”a ve bu güzel ülkemize yapacağımız yatırımlarla refah seviyesini yükseltmektir” dedi.
YAPMAZSAK BİZE HESAP SBORUN:
Usta” yaptığımız ziyaretlerde ve seçim tanıtım broşürlerimizde iktidara geldiğimizde şehrimiz Samsun”a yapacağımız yatırımlar yer almaktadır.Onlar bizim vaatlerimizdir. Eğer seçilir bu vaatleri yerine getirmez isek bizden hesap sorunuz” dedi.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.