Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

GECE GEÇ SAATLERE KADAR TEMİZLİK ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

3 ay önce
6 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri, gece gündüz demeden çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

Gündüz saatlerinde trafiğin yoğun olmasını göz önünde bulundurarak gece saatlerinde çalışmalarını hızlandıran Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri şehir merkezindeki güzergâhlarda kanalizasyon hatlarının temizliklerini gerçekleştiriyor.

Belirlenen program çerçevesinde iki grup halinde temizlik çalışmalarını sürdüren ekipler, özelikle kanalizasyon giderlerine kulak temizleme çubuğu ve ıslak mendil tarzı atıkların atılmaması yönünde vatandaşlara çağrıda bulundu. Yapılan temizlik çalışmaları hakkında bilgiler veren Yalova Belediyesi ekipleri; “Trafik akışının az olduğu saatlerde iki ekip halinde çalışmalarımızı yoğunlaştırıyoruz. Özellikle kanalizasyon temizliklerini titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz temizlik çalışmasıyla oluşabilecek yağışlarda taşmaların önüne geçmiş oluyoruz. Ayrıca vatandaşlarımıza bir çağrıda bulunmak istiyoruz. Kanalizasyon giderlerine atılan kulak temizleme çubuğu, ıslak mendil ve tarzı atıklar kanalizasyon giderlerini tıkamaktalar. Vatandaşlarımızdan bu tarz atıkları tuvalet giderlerine atmamalarını rica ediyoruz” dediler.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1913 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.