Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

DATÇA’ DA EMEKLİ ÖGRETMEN YILDIZ EKEBAŞ YILIN ANNESİ SEÇİLDİ

2 sene önce
117 kez okundu
DATÇA’ DA EMEKLİ ÖGRETMEN YILDIZ EKEBAŞ YILIN ANNESİ SEÇİLDİ

Esmeri Alev Ekebaş duygularını şu şekilde ifade etti.
” Datca Tüm San Der Halkla Iliskiler ve Basın Baskanı olarak bugun aldigım bir haberle cok mutlu oldum. Emekli Ilkokul ögretmeni annecigim Yıldız EKEBAŞ TUM SAN DER ve Baba Haber gazetesi tarafindan Muğla Datca’ da yılın ornek annesi seçildi. Bir engelli olarak anneciğim sayesinde ailem sayesinde yaşama tutunan bir insan olarak yaşamını bana adayan fedakar cefakar canım anneciğim bu ödülü alması nedeniyle onure olduk. Annecigim benim yaşam kaynağım ve enerjimdir.

Sayesinde okudum, gazeteci yazar oldum. Öğrencilerinin oldugu gibi benimde idolümdür. Pandemi nedeniyle ertelenen ödül 18 Agustos 2021 günü verilmistir Sayın Genel Başkanım Cahit Baba ve yonetim kurulu üyelerine çok tesekkür ederiz. Anneciğim haberi sevinc gözyaşları ile okudu.
Kısa adı TÜM SAN DER olan Tüm Sanatçılar Derneği , merkezi Adana’da olan ve 26 sanat dalını bir araya toplayan ilk ve tek dernektir. Derneğin Genel Başkanı Cahit Baba, 25 yıl büyük bir Gazetede Magazin Müdürlüğü’nü yapmıştır. Adana ve yöresinde yaşayan Kilisliler Yörük Türkmen Derneği Başkanı da olan duayen gazeteci Cahit Baba, TÜM SANATÇILARLA EĞİTİM KÜLTÜR ve DAYANIŞMA DERNEĞİ’ni kurmuştur. BABA HABER Gazetesi sahibidir .Günden güne büyüyen ve üye sayısı artan sanat ve sanatçı dostu bir derneğin bünyesinde görev almaktan dolayı mutluyum..

HABER ESMERI ALEV EKEBAŞ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.