Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıurfalılara telefonla katıldı

1 sene önce
47 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın telefonu aracılığıyla Şanlıurfalılara hitabında, “Sizlerin birliği, beraberliği, Türkiye’nin geneline teşmil olacaktır.” dedi.

Şanlıurfa’dan AK Parti milletvekili adayı olan Bozdağ, Ticaret Borsası’nda muhtarlar ve kanaat önderleriyle bir araya geldi. Toplantı sırasında Adalet Bakanı Bozdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı telefonla aradı.

Bakan Bozdağ’ın telefonu aracılığıyla muhtarlara ve kanaat önderlerine hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti:

“Sizlerin 14 Mayıs öncesinde böyle bir gayretin içerisinde olması adeta bana da şifa kaynağı oldu. Hem dualarınızı bekliyorum hem de bu süreç içerisinde yapacağınız çalışmalar Şanlıurfa’mız için Şanlıurfa’nın şahsında da Türkiye’miz için büyük bir heyecana, uyanışa vesile olacaktır. Şanlıurfa, Türkiye’nin bu noktada adeta bir bel kemiği, birliğin, beraberliğin, kardeşliğin en önemli timsali. Sizlerin birliği, beraberliği, Türkiye’nin geneline teşmil olacaktır. Türkiye’nin geneli sizin birliğinizi, beraberliğinizi örnek alacaktır. Bu bakımdan 14 Mayıs Şanlıurfa’nın şahsında Türkiye için örnek teşkil edecektir.”

Adalet Bakanı Bozdağ ise salonda bulunanların selamını ileterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a şifa diledi.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.