Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Başkan Muhittin Böcek oyunu kullandı

1 sene önce
50 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 13. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için oy kullandı. Başkan Böcek, “Sağduyu kazanacaktır. Vatandaşların oylarına hürmet duymak bizim görevimizdir” dedi.

13. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için oyunu kullanmak üzere kayıtlı bulunmuş olduğu Bedriye Bileydi İlk Ortaokulu’na giden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, vatandaşlara bir süre söyleşi etti. Başkan Böcek hemen sonra 1163 No’lu sandıkta oyunu kullandı.
SEÇİMLERİN HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ
Oy kullanma işleminin ardından kısa bir açıklama icra eden Başkan Muhittin Böcek, Antalya’da seçime yoğun bir katılım olmasının sevinç verici bulunduğunu söylemiş oldu. Seçimlerin hayırlı olmasını dileyen Başkan Böcek, “Demokrasiye inanan, bugüne dek birçok seçime katılmış, vatandaşıyla birlikte olmuş biri olarak da bu seçimlerin çocuklarımıza, gençlerimize, ülkemize, her insana hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sağduyu kazanacaktır. Vatandaşların oylarına saygı duymak bizim görevimizdir” dedi.
ANNESİNİN MEZARINI ZİYARET ETTİ
Oy kullandığı okulun bahçesinde vatandaşlarla bir müddet söyleşi eden Başkan Böcek hemen sonra Anneler Günü münasebetiyle annesinin mezarını ziyeret ederek dua etti

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.