Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Başkan Dağ, Ramazan Bayramı Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı

1 sene önce
69 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Anadolu Basın Birliği Genel Başkan Vekili ve Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı… Başkan Dağ’ın Mesajı Şöyle:

Anadolu Basın Birliği Genel Başkan Vekili ve Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Ramazan Bayramı mesajında, “Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik ediyor; ülkemiz, İslâm âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Başkan Dağ, Ramazan Bayramını en kalbi duygular ile kutladığını ifade ederek, “Saygıdeğer Malatyalıların; bütün Müslümanların hasretle beklediği, yenilendiği, iç dünyasını tazelediği rahmet, bereket ve mağfiret ayı ramazanı nihayetlendirerek bir bayrama daha kavuştuk. Ramazan Bayramınızı en kalbî duygularımla tebrik ediyor; ülkemiz, İslâm âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Mesajının devamında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Dağ , “Bayramlar; manevi kıymetinin yanında bizi biz yapan hasretlerimizi pekiştirdiğimiz, birlik ve beraberliğimizi perçinlediğimiz, kardeşlik iklimini derinden teneffüs ettiğimiz müstesna günlerdir. Dilerim bu bayram günlerinde, asırlardan beri bu topraklarda hâkim olan sevgi ve hoşgörü kültürü özümsenerek dalga dalga bütün insanlığa yayılır, vefa ve sadakatin en güzel örnekleri sergilenir.

Bayram sevincini paylaşarak çoğalttığımız bu mübarek gün vesilesiyle en yakın hane halkımız başta olmak üzere, yaşlılarımızı, şehit ailelerimizi, gazilerimizi asla ihmal etmeyip istikbalimizin ışığı çocuklarımızı sevindirelim. Unutmamak gerekir ki birbirimize dost elimizi uzattığımız, küskünlüklerin nihayet bulduğu, kucaklaşarak, hayır duası alarak geçirdiğimiz bayramlar bizlere İslâm’ın barış ve esenlik dolu çağrısının bütün sayfalarını açar.

Ülkemizin değişik illerinde ve yin Malatyamiz’da yaşanan depremler bizleri derinde üzmüştür.

Allah bir daha böyle depremler ve afetler vermesin inşallah. Depremde hayatlarını kaybı eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ve Yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum.

Anadolu Basın Birliği Genel Başkan Vekili ve Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Bu vesileyle bayramda sevdikleriyle hasret gidermek üzere başka yörelere seyahat edecek vatandaşlarımıza acılar yaşanmaması, bayramımıza gölge düşmemesi adına trafik kurallarına azami ölçüde dikkat etmelerini hatırlatarak tüm İslâm âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik eder; sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerini kullanırken, Tüm basın çalışan kardeşlerimin Ramazan Bayramlarını tebrik ediyorum ve çalışmalarından başarılar diliyorum.

Zeki DAĞ
Anadolu Basın Birliği Genel Başkan Vekili ve Malatya Şube Başkanı

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.