Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Başkan Bozkurt “EYT sorununun çözümüne Umut Partisi bedel ödedi”

4 hafta önce
13 kez okundu
Başkan Bozkurt “EYT sorununun çözümüne Umut Partisi bedel ödedi”

Umut Partisi kurucu Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt EYT yasasının çözümünün temel dayanağını Umut Partisinin yapmış olduğu çalışmalar ve fedakarlıkların ortaya çıkardığını belirterek açıklamalarda bulundu.Başkan Bozkurt açıklamasında; “EYT sorununun çözümü için yola çıktığımız günden itibaren hep önümüze engeller çıktı.CumhurBaşkanımızın bu yasayı çıkarmayacağım söylemi tüm arkadaşlarımın mücadele azim ve kararlılığını adeta kamçılamıştır.Eyt’li kaderdaşlarım ekonomik sorun ve sıkıntılar altında boğuşurken partimizin geleceği için evlerinin balkonlarına dahi partimizin tabelasını takarak mücadele etmiştir.Çevremizdeki bazı Eyt’liler ise emeklerimizin boşa gideceğini ve bu yasanın çıkartılmayacağına inanmışlardı.Biz siyasete girerken hak arayış mücadelesinin siyasette vücut bulmuş hali olarak mücadelemizi yürüttük ve buna inandık.

Mücadele verirken yapmış olduğumuz çalışmalar tüm kuruluşlar tarafından yakınen takip ediliyordu.Benim ve kurucu arkadaşlarımın tek amacı bize inanan arkadaşlarımıza vermiş olduğumuz sözü yerine getirmekti.

EYT sorununun çözümü için ortaya koyduğumuz proje ve çözüm yollarının bir gün kabul edileceğine inanıyorduk. “Mermeri delen suyun kuvveti değil suyun devamlılığıdır.”sözü asla unutulmamalıdır.

Eyt’lilerin Umut Partisi üzerine düşen görevi siyasi ikbal kaygısı gözetmeden yerine getirmiştir.Vermiş olduğumuz sözü tutmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. 08 Eylül 1999 yılından önce işe giren tüm Eyt’li kaderdaşlarımızın emekliliği hayırlı ve uğurlu olsun.”dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.