Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

BAAE Başkanı Yardımcıoğlu, Ulaştırma Bakanına ILS cihazını sordu!

1 sene önce
58 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

BAAE Başkanı Yardımcıoğlu, Ulaştırma Bakanına ILS cihazını sordu!
Batı Asya Araştırmaları Enstitüsü (BAAE) Başkanı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu, Kahramanmaraş Havalimanına takılması için söz verilen ve yılan hikayesine dönen ILS cihazının akıbetini sordu. Yardımcıoğlu, “Kime, nereye, ne zaman ve niçin bakıyorsunuz bilemiyorum ama maraş’a bakmadığınız ve/veya bakamadığınız kesin. ILS cihazı konusu ne zaman çözülecek?” diye sordu.
BAAE Başkanı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu, Twitter hesabından paylaşım yaparak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na, ILS cihazının akıbetini sordu. Kahramanmaraş Havalimanına ILS cihazı takılması için verilen sözlerin oyalama taktiğinden öteye geçmediğini ifade eden Yardımcıoğlu, savaş uçağı yapan Türkiye’de bir tane ILS cihazının bulunmamasını beceriksizlik olarak nitelendirdi.
İşte Yardımcıoğlu’nun o twitleri:
@akaraismailoglu kime, nereye, ne zaman ve niçin bakıyorsunuz bilemiyorum; ama Maraş’a bakmadığınız ve/veya bakamadığınız kesin. ILS cihazı konusu ne zaman çözülecek? Nasıl bir aygıt bu? Ve artık yeter. Sayın Cumhurbaşkanı @RTErdogan Bey’e yakıştıramıyorum sizin bu çözmediğiniz işi?
Sayın bakan bey! Bu ILS cihazı her ne ise bir an önce çözülsün lütfen. Savaş uçağı yapan benim ülkem bir cihazı bulup takamıyor mu? Bu nasıl bir beceriksizlik böyle! Bu nasıl bir umursamazlık böyle! Bu şehir, aziz ülkemin 16. büyük ekonomisi. Lütfen sorunu çözün.
Bu şehir, cumhur ittifakının kalesi olan bir şehir. Ama bu vekillerle devam edilecekse şehrin hali ancak bu kadar olacak ve sonuç bir felaket olacak. İş işten geçmeden bu vekillerin bunu çözebileceği yok. Siz çözebilirsiniz bu işi sayın cumhurbaşkanım.
Sayın Cumhurbaşkanım bunları yazmaktan hicap duyuyorum. Ama bilin istedim ve artık yeter dedim. Bıçak soksan gölgeme sıcacık kanım damlar. Dön de bir bak ülkeme başsız başsız adamlar

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.