Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

AYDINLAR’DA YKS SINAVINA REKOR KATILIM

4 ay önce
19 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Şanlıurfa’nın en önemli eğitim kurumlarından birisi olan Aydınlar Eğitim Kurumları bugün yapmış olduğu YKS sınavı ile öğrencilere sınava hazırladı.

Şanlıurfa’nın en önemli eğitim kurumlarından birisi olan Aydınlar Eğitim Kurumları bugün yaklaşık olarak 500 öğrencinin katılmış olduğu YKS deneme sınavı ile adete rekor kırdı sınava giren öğrenciler içeride ter dökerken onları bekleyen aileleri ise dışarıda onların başarıları için dua ettiler.

Yaklaşık 500 öğrencinin katılmış olduğu YKS sınavında bu konu ile ilgili açıklama yapan Aydınlar Eğitim kurumu kurucusu ve aynı zamanda eğitimci olan Sait Fethi Aydın şunları söyledi.
Her yıl milyonlarca öğrencinin katılmış olduğu YKS sınavı için biz Aydınlar Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizi en iyi şekilde bu sınava hazırlıyoruz bu kapsamda bugün yapmış olduğumuz deneme sınavına Şanlıurfa’dan yaklaşık 500 öğrenci katıldı bu öğrencilerimiz Yapılan bu deneme sınavında hem kendi başarılarını hem de eksik olduğu konuları görmüş oluyorlar.
Okulda YKS sınavı yapılırken öğrencilerimiz içeride ter dökerken onları bekleyen aileler de dışarıda onlar için bekleyerek dua ettiler YKS sınavı biliyorsunuz büyük ihtimalle Haziran ayı içerisinde yapılacak tam tarih olmamakla birlikte şimdilik Haziran ayı içerisinde bekliyoruz ve biz bu konuyla ilgili sürekli öğrencilerimizi YKS sınavına hazırlanmak için denemeler yapıyoruz ve bu denemeler bugün yaptık.
Bugün 500’e yakın öğrencimiz katıldı adeta rekor kırdı bu Urfa’da hemen hemen en çok yapılan deneme katılan deneme sınavlarından birisi oldu bu deneme sınavlarımız aynı bu şekilde devam edecektir tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
Aydınlar Eğitim Kurumları olarak her zaman öğrencilerimizin yanında olacağız onları sınava en iyi şekilde hazırlamak için elimizden gelen her türlü yardımı yapacağız aynı zamanda öğrencilerimizin moral ve motivasyonlarını sürekli zinde tutmak için onlarla ilgili eğitim seminerleri ve geziler devam edecektir.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1914 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.