Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Avrupa Müzik Topluluğu’ndan muhteşem konser

4 ay önce
26 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Şarkılar sokaktaki yaşamlar için hayat buldu

Avrupa Müzik Topluluğu’nun İstanbul Şişli Cemil Candaş Kültür Merkezin’deki sosyal sorumluluk projesi kapsamında sokakta yaşayanlar için verdiği yardım konseri büyük ilgi gördü. Sokak Lambası Derneği yararına yapılan konserde solistler şarkılarını bu kez sokakta yaşayan canlarımız için seslendirdiler.

Konser öncesi bir konuşma yapan Avrupa Müzik Topluluğu Başkanı Selda Özer, konsere katılım gösteren herkese teşekkür etti. Başkan Özer “Böylesi sosyal sorumluluk projesine destek gibi anlamlı bir gecede bizi yalnız bırakmayan tüm müzikseverlere gönülden teşekkür ederim. Biz Avrupa Müzik Topluluğu olarak her zaman sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Konser öncesi bir konuşma yapan Sokak Lambası Derneği Başkanı Serap Irmak da, sokakta yaşayan vatandaşlarımıza bir nefes, bir ışık olmak için hareket ettiklerini söyledi. Irmak, kendilerine her zaman destek olan ve bu konseri düzenleyen Avrupa Müzik Topluluğuna teşekkür etti.

Şarkılar sokaktaki yaşamlar için hayat buldu

Konuşmaların ardından Avrupa Müzik Topluluğu sanatçıları koro ve solo halinde şarkılarını şef Mustafa Ertürk eşliğinde seslendirdiler. Şarkılarını sokaktaki yaşamlar için seslendiren Avrupa Müzik Topluluğunun üyeleri salonu hınca hınç dolduran izleyenler tarafından alkış yağmuruna tutuldular.
Gecenin sonunda Avrupa Müzik Topluluğu tarafından;
Başkan Selda Özer’e,
Koro Şefi Mustafa Ertürk’e,
Sokak Lambası Derneği Başkanı Serap Irmak’a, iş insanları Emre Yılmaz’a, Tülin Birant’a ve Fatih Ersan’a, ayrıca
Onur Akay Medya Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Barış Durak’a, katkı ve desteklerinden dolayı çiçekler eşliğinde plaketler takdim edildi

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1933 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.