Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

18 Mart’ı ” Çanakkale” türküsü ile andılar

5 gün önce
9 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Şanlı tarihimizin en önemli günlerinden birisi olan 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümü çeşitli etkinliklerle anılıyor . 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi 108. yıl dönümü dolayısıyla İstanbul’da bulunan Halit Armay Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri hazırladıkları “Çanakkale”programı ile andılar. Coşku ile geçen etkinliğe öğrenciler büyük ilgi gösterdiler.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan anma etkinliklerinde konuşan okulun tarih öğretmeni Nurdan Engin “Çanakkale Zaferi” hakkında bilgi verdi. Konuşmaların ardından okul öğrencileri “Çanakkale Destanı” gösterisi ile büyük alkış topladı.
Müzik öğretmeni Gülnaz Ardabak yönetimindeki okulun müzik grubu ise ” Çanakkale” türkülerini seslendirdiler. ” Çanakkale” türküsü öğretmenler ve öğrencilerden büyük alkış topladı.
Okul Konferans salonundaki anma etkinliklerine Halit Armay Anadolu Lisesi Müdürü Sahra Alkan, Müdür Yardımcıları Behiç Korkutan,İrem Erdoğan Bal ve öğretmenler ile öğrenciler katıldı.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1906 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.