Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

“Ankara’da Birlik Çamlıdere’de

2 hafta önce
29 kez okundu
“Ankara’da Birlik Çamlıdere’de

Önceki ay genel kurul sürecini tamamlayan, Ankara’nın en aktif dernekleri arasında yer alan Ankara’da Birlik Derneği boş durmuyor.

 

Yeni yönetim kurulu ile çeşitli ilçelere ziyaretler düzenleyen dernek bu sefer de Çamlıdere ilçesine hem gezi hem de ziyaret proğram düzenledi.

 

Genel Başkan ve Yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşen proğram kapsamında Ankaranın manevi şahsiyetlerinden Şeyh Ali Semerkandi Hazretlerinin türbesi ziyaret edilerek dualar edildi.

 

Heyet daha sonra Çamlıdere Belediye Başkanı Adem Ceylan Beyi ziyaret ederek Hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Ankara’da Birlik Derneği yönetimi, Ak Parti Çamlıdere ilçe Başkanlığının ziyaretin ardından Saklı Cennet Çamlıdere’nin muhteşem güzelliği ile göz dolduran Gölparkı gezerek Çamlıdere proğramını tamamladı.

 

Genel Başkan Bayram Mutlu Bugün Ankaramızın doğa harikası Çamlıdere ilçemize bir ziyaret gerçekleştirdik. Hem doğal güzelliklerini gezdik, hem de Şeyh Ali Semerkandi Hazretlerinin türbesini ziyaret ettik ve Çamlıdere Belediye Başkanlığına seçilen Adem Ceylan Başkanımıza da bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarı dileklerimizi ilettik dedi. Mutlu ayrıca ilçe ziyaretlerinin de devanm edeceğini belirtti.

Haber

Yasemin Tiryaki Acar

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.