Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Alanya’nın kırsal yollarında bakım onarım çalışmaları sürüyor

Alanya’nın kırsal yollarında bakım onarım çalışmaları sürüyor

Dar olan köprünün 

yerine yenisi yapılıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’da kırsal mahalle ve yayla yollarında bakım, asfalt yenileme, genişletme ve alt yapı çalışmaları yapıyor. Değirmendere, Obaalacami ve Bademağacı grup yolunun üzerinde bulunan dar ve eski köprünün yerine yenisi yapılıyor.

Alanya Dim Vadisi’ndeki Bucak, Taşbaşı, Öteköy ve Alacami mahallelerinin kullandığı Dim Grup Yolu’nun Gümüşkavak-Bucak arasındaki bölümünde yol genişletme çalışmaları devam ediyor. Oldukça dar olan yolun genişletilmesi ile birlikte vatandaşlar ulaşımlarını daha rahat bir şekilde sağlayacak.

DEĞİRMENDERE- BADEMAĞACI YOLUNA KÖPRÜ

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya Merkeze yakın mahallelerden olan Değirmendere, Obaalacami ve Bademağacı grup yolunun üzerinde bulunan köprünün eski ve dar olması nedeniyle bölgeye yeni bir köprünün yapımına başladı. Alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından demir örme ve beton dökme çalışmalarına geçildi.

Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Alanya ekipleri, Karaman sınırındaki Uğrak ve İmamlı Yaylalarının Dikenli mevkiinde de yol bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdi.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.