Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ZÜLFÜ DEMİRBAĞ”IN TBMM DE NEFES KESEN KONUŞMASINI HEM İKTİDAR HEM DE MUHULEFET ALKIŞLADI.. FETÖ GLADYONUN ADAMIDIR,EŞ CİNSELDİR…

2 ay önce
11 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Mehmet Çatakçı
TBMM Bütçe görüşmelerinde söz alan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ PKK,PYD VE FETÖ terör örgütleri üzerine konuşarak, özellikle Gladyonun gölgesi altında dini istismar eden FETÖ TERÖR örgütünün lideri olan Fetullah Gülenin kim olduğunu ortaya koyarak tarihe ışık tuttu.
Demirbağ konuşmasında şu önemli görüşlere yer verdi
“PKK-PYD/YPG, DAEŞ gibi eli kanlı terör örgütleri olmamış olsa süper güçlerle yarışacak bir duruma gelirdik.
Ben, özellikle başta Türkiye olmak üzere bölge ülkelerine ağır hedefler ödeten eli kanlı terör örgütlerinin cemaziyelevveliyle ilgili milletimizi bilgilendirmek istiyorum.
NATO gladyo marifetiyle, 70’li yıllarda Pensilvanya’daki bunak tarafından Komünizmle Mücadele Derneği; İmralı’daki tarafından PKK terör örgütü kuruluyor.
Amerikan beslemesi bu örgütlerden FETÖ’ye verilen görev, çocuklarını inançlı, ahlaklı bir şekilde okutup istikbale hazırlama gayreti içerisinde olan Anadolu ailelerinin evlatlarını ailelerinden koparıp katalog evlilikleriyle istihbarat örgütü gibi yapılandırarak ordu, yargı, Emniyet başta olmak üzere devlet kurumlarını ele geçirmek suretiyle ülkeyi ABD’nin müstemlekesi hâline getirmeye çalışan bir ihanet örgütü.
Lideri ise son kullanım tarihi ilaçla, serumla uzatılmaya çalışılan bir şizofren.
Ve dahası var, burası önemli, dahası var; beyinlerini yıkadıkları zavallılar tarafından uydurma rüyalarla ülkeye mehdi olarak döneceği telkin edilen bu sapık, yıllarca önce yanında yetişen, özel hayatına tanıklık eden ve eşcinsel olduğunu çıkaracağı kitabında yazan gazeteci Hüseyin Meriç’i öldürttü, burası önemli. Ama ne yazık ki Cenab-ı Allah’ın men ettiği bir yaşam anlayışına sahip bu sapığın ülkeye mehdi olarak dönmesi hayali kuran ve 15 Temmuzda bu milletin ordusunun helikopterini, tankını, silahını bu millete karşı kullanan bir ihanet şebekesi.
PKK’ya 50 bin tır silah vererek güya DAEŞ’le mücadele ettiğini söyleyen ABD, sadece son kullanım tarihi geçmiş DAEŞ liderini öldürmekten başka bir şey yapmazken Türk ordusu, yaptığı sınır ötesi operasyonlarla 4.500 DAEŞ’liyi etkisiz hâle getiren ve DAEŞ’le gerçek mücadele eden tek ordu, tek devlettir.
Bir diğer örgüt DAEŞ. Önceki ABD Başkanı Trump, DAEŞ’i Obama’nın kurduğunu söylemişti. Dünya genelinde inançlı, cesur gençleri şeriat devleti kurma safsatasıylakandırıp beyinleri yıkayarak insanları İslam’dan uzaklaştırıp Türkiye başta olmak üzere İslam ülkelerini hedef alan eli kanlı bir vahşet örgütüdür.
Bir diğeri ise, lağıv olan Ermeni ASALA ve ülke düşmanı örgütlerle birlikte, güya Kürt kardeşlerimizin hakkını savunma vekürdistan devleti kurma safsatasıyla NATO ve gladyo tarafından bölgeye ikame edilen, Kürt düşmanı, bebek, çocuk katili, kadınları bombalı eylemlerde kullanan, uyuşturucu taciri, kadın düşmanı bir ihanet örgütü. Başta, Diyarbakır Anneleri olmak üzere, ekmeğinin derdinde olan ailelerinin çocuklarını bir taraftan güvenlik güçleri ve orduya karşı kullanan, diğer taraftan 12, 13, 15 yaşındaki kız çocuklarını duran, yatan, kalkan gibi ırz, namus düşmanı sapıklara peşkeş çeken, taciz, tecavüz ve namusa tasallut konusunda uzmanlaşmış, kadına şiddet konusunda zirve yapmış bir örgüt.
Kürtler tarih boyunca, güya Kürtleri savunduğunu iddia eden istismarcı PKK’dan gördüğü zulmü hiçbir kimseden görmedi.
Yeterince faydalanamadığı noktada ABD beslemesi diğer kardeş örgüt -PKK’nın- DAEŞ’le birlikte canlı bomba olarak ve bombalı eylemlerde kullanılan kadın düşmanı bir örgüt. Birleşmiş Milletlerin yayınladığı son raporda, bunların ağababası Amerika’da, çalışan kadınlardan her 2’sinden 1’inin tacize uğradığını ifade ediyor, Birleşmiş Milletlere hâkim olan Amerika’ya ve CIA’ya rağmen.
Amerika’da çalışan 2 kadından 1’i tacize uğruyor, tecavüze uğruyor.
Milyonlarca dolar maddi kayba sebep olan, İmralı’daki yakalandığındauçakta “Devletimin emrindeyim, devlet ne görev verirse hazırım.” diyebilecek karakterde biri. Çok manidar!
Çok manidar! Ben olsam kafama sıkardım, onu demezdim.
İşte bu vahşet örgütünün sözde sapık liderlerinden biri Cumhur İttifakı’nı indirerek PKK’nın da desteğiyle öz yönetim kurup ülkeyi yönetmekten, doğu, güneydoğu illerine valiler atamaktan bahsediyor; tabii, sırtını bu sapıklara dayayan ABD güdümlü destekçileriyle birlikte.”
Bu konuşma son bulduğunda hem iktidar hem de muhalefet sıralarından Zülfü Demirbağ”a alkışlar geldi

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1613 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.